2013-04-30

DZIECIAK

Strażnicy miasta już w maju w Polsce

POLSAT JimJam przedstawia miasteczko, w którym przyjaźń, bezinteresowna pomoc i współpraca w grupie to wartości najwyższe. Dzięki takiej postawie jego mieszkańcy poradzą sobie z każdym problemem!


 

 


POLSAT JimJam zaprasza małych widzów na zupełnie nowy, nieemitowany dotąd w Polsce, serial animowany w 3D. Już 1 maja dzieci poznają bohaterskich „Strażników miasta”, w serialu, który łączy  edukację z zabawą. Fascynujący, kolorowy świat pojazdów ratunkowych przekazuje dzieciom takie wartości jak przyjaźń, bezinteresowna pomoc, rozwiązywanie problemów czy odwaga. Bajka spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, bo mimo, iż jego bohaterami są pojazdy, to znaczną ich część stanowią postacie żeńskie, takie jak: Strażak Fiona, Alice Tubalska, Żelazna Tilly, Ślicznotka Wheelie, Odlotowa Cindy, Quadzia czy Słodka Iris.

Głównymi bohaterami nowego serialu POLSAT JimJam są radiowóz policyjny Paulie oraz wóz strażacki Fiona, które pomagają mieszkańcom małego miasteczka w ich codziennych problemach. Bohaterskie pojazdy odnajdują złodziei, gaszą pożary i rozwiązują zagadkowe sprawy, dziejące się w  ich okolicy. W ekscytujących przygodach Oficerowi Paulie i Strażakowi Fionie towarzyszyć będą m.in.: różowy skuter o imieniu Ślicznotka Wheelie, przyjazny samolot Odlotowa Cindy, wystrzałowy samochód Szybki Harry, zawsze gotowy do akcji alarm Alice Tubalska i najbardziej pechowy na świecie ptak, Rufus Kłopotek. Bohaterowie „Strażników miasta” zapraszają do krainy, w której każdy może być bohaterem, a dzięki pracy w grupie nie ma sytuacji bez wyjścia!

Wszystkich rodziców ucieszy z pewnością fakt, że proponowana przez POLSAT JimJam bajka zawiera cały szereg ważnych w życiu człowieka wartości, takich jak np. przyjaźń, czy pomoc drugiej osobie będącej w potrzebie. Bajka uczy dzieci, jak w prosty sposób można dokonywać bohaterskich czynów na co dzień. Elementy edukacyjne serialu pojawiają się w pozytywnych przekazach zawartych w fascynujących opowieściach oraz w prostych i ciepłych dialogach bohaterów.

„Strażnicy miasta” to idealna propozycja dla maluchów w wieku od 3 do 7 lat, dzięki której rozwiną w sobie empatię i zaradność, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. Serial daje rodzicom pewność, że ich pociechy spędzą czas w bezpieczny i wartościowy sposób.

Na „Strażników miasta” POLSAT JimJam zaprasza od poniedziałku do piątku o godz. 09.00, 12.50           i 18.05 oraz w soboty i niedziele o godz. 09.00, 12.50 i 21.25.

Zapraszamy także na:

http://www.pl.jimjam.tv/
http://www.facebook.com/jimjampolsat?ref=ts&fref=ts


Tytuł oryginalny: Heroes of the city
Kraj i rok produkcja: Szwecja, 2011-2012
Liczba odcinków: 26 x 14 min
Emisja: pon. – pt.: 09.00, 12.50, 18.05; sb. – nd.: 09.00, 12.50 i 21.25.


 


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar