2013-05-01

Bielizna

Dalia FIT – nowa sportowa linia bielizny

Kobiece piersi w czasie uprawiania sportu ulegają obciążeniom, które mogą powodować trwałe odkształcenia. Z badań wynika, że zaledwie 15% Polek nosi specjalną bieliznę podczas uprawiania sportu. Tymczasem nosząc dobrze dobrany biustonosz sportowy, jesteśmy w stanie ograniczyć ruch piersi nawet o 72%. Marka Dalia – polski producent ekskluzywnej bielizny damskiej, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientek, stworzył pierwszy stanik sportowy z linii Dalia FIT dla kobiet o dużym biuście.
 


 


W trakcie aktywności fizycznej biust jest narażony na ruch oraz przeciążenia, które prowadzą do utraty elastyczności i zmian jego kształtu. Intensywne ćwiczenia mogą także powodować ból w obrębie klatki piersiowej, który skutecznie zniechęca do aktywności fizycznej. Proporcjonalnie do rozmiarubiustutrening może być mniej lub bardziej obciążający. Dalia wprowadzając na rynek nowy produkt – swój pierwszy stanik sportowy dedykowany kobietom z obfitym biustem – daje gwarancję skutecznego podtrzymywania piersi podczas uprawiania sportów. Produkt dostępny jest w rozmiarach: 65D-M 70C-Ł 75C-L 80C-K 85C-J w cenie detalicznej 164,90 zł.

Biustonosz stworzony jest w szczególności dla kobiet z dużym rozmiarem biustu. Wykonany z przyjaznej dla ciała mikrofibry, zapewnia intensywną przepuszczalność powietrza – mówi Dariusz Włodarczyk Prezes firmy Dalia, dodając – Sportowy biustonosz z linii Dalia FIT, doskonale podtrzymuje piersi gwarantując najwyższą wygodę podczas każdej aktywności sportowej.

Nowy biustonosz z linii Dalia FIT posiada fiszbiny, a dla wzmocnienia został podszyty pianką, która doskonale wchłania wilgoć. Dodatkowo ramiączka posiadają z tyłu funkcję łączenia ich ze sobą, dla lepszego komfortu podczas ćwiczeń.

Biustonosz dostępny będzie w salonach firmowych już końcem kwietnia.

 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar