2013-04-19

Gry

NIESAMOWITE MASZYNY nadjeżdżają z kolejnymi nowościami

„Niesamowite Maszyny”, czyli największa na rynku seria gier o symulatorach, powiększa się o kolejne dwa nowe tytuły. Dzięki staraniom wydawnictwa Techland już dziś na półkach sklepowych pojawiły się: Symulator Samochodów Wyścigowych oraz Symulator Złomowiska. Obie gry dostępne są w polskiej wersji językowej w cenie 49,90 zł na platformę PC.
Już dziś fanów „Niesamowitych Maszyn” czeka miła niespodzianka. Na rynku pojawiły się dwa nowe tytuły w serii. Są to Symulator Samochodów Wyścigowych oraz Symulator Złomowiska.

 Gracz ma niesamowitą okazję wcielić się w kierowcę samochodu wyścigowego i zasiąść za kierownicą dobrowolnie wybranego auta lub bolidu w Symulatorze Samochodów Wyścigowych. Do wyboru jest sześć różnorodnych torów wyścigowych oraz dziewięćwiernie odwzorowanych aut. Deweloper gry postawił na symulacyjne podejście do tematu, co daje się odczuć choćby za sprawą modelu jazdy czy rodzaju opon używanych w konkretnym wyścigu. Podczas zmagań na torzetowarzyszy graczowi m.in. zmieniająca się pogoda, która wpływa na fizykę jazdy.Dzięki symulatorowi Samochodów Wyścigowych gracz ma okazję stworzyć swój własny i niepowtarzalny świat wyścigów. Możliwość modyfikowania torów oraz  tuningowania samochodów przeniosą każdego fana motoryzacji do prawdziwego raju rozrywki.

Kolejna z nowości, czyli Symulator Złomowiska, oferuje jedyne w swoim rodzaju wrażenia. Dzięki grze możemy stać się specjalistą, który zarządza własnym złomowiskiem. Jest to niesamowita okazja, aby dosiąść potężnych maszyn, które posłużą do przenoszenia, miażdżenia i rozrywania różnych urządzeń i pojazdów. Do dyspozycji gracza zostało oddanych 20 zróżnicowanych misji, podczas których dźwięk ciętego i rozrywanego metalu może przyprawić o gęsią skórkę.

Więcej informacji o grach z serii:
https://www.facebook.com/NiesamowiteMaszyny
www.niesamowite-maszyny.pl


Seria wydawnicza „Niesamowite Maszyny” jest dostępna na rynku w cenach już od 39,90 zł za klasyczne symulatory, po 69,90 zł za symulatory z serii Premium. Gry przeznaczone są na platformę PC.


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar