2013-04-02

Nowinki

SiNSAY – wielkie otwarcie sklepu nowej marki modowej w Warszawie

Już 05 kwietnia w Atrium Reduta otwarty zostanie pierwszy w Warszawie sklep marki SiNSAY, której motto brzmi: I’mgood but not anangel. Czego możemy się spodziewać po nowym brandzie modowym?
 

 
SiNSAY dedykuje premierową kolekcję dziewczynom w wieku 15-24 lat, które szukają inspiracji dla codziennych stylizacji, ale także niebanalnych zestawów imprezowych. Projekty powstały z myślą o dziewczynach, które nie boją się modowych eksperymentów, świadomie kreują swój wizerunek, raz wyglądają jak grzeczne wrażliwe romantyczki, aby za chwilę pokazać się w oryginalnym, zadziornym stylu. SiNSAY chce zaskakiwać swoje klientki odważną żonglerką przeróżnych stylów, od delikatnego romantyzmu, przez luz streetfashion, po rockowe szaleństwo.

Otwarcie sklepu SiNSAY w Atrium Reduta zapowiada się bardzo hucznie i poprzedzone będzie wyjątkowymi działaniami na mieście. Dziewczyny SiNSAYbędą przemierzały ulice Warszawy, informując stołeczne fashionistki o otwarciu pierwszego w mieście sklepu tej marki. Warto ich wypatrywać, aby dostać zaproszenie VIP, a tym samym super bonusy.

Już na miejscu będzie można zaprojektować i stworzyć własną torbę. Osoby, które nie odnajdują się w plastycznej pracy twórczej, będą mogły wziąć udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej i zabrać na pamiątkę zdjęcia z otwarcia.A wszystko to przy dźwiękach specjalnie na tę okazję przygotowanego DJ setu.Kolejną atrakcją związaną z otwarciem sklepu będzie konkurs na przygotowanie stylizacji,w jury którego zasiądą topowe polskie blogerki. Na naszym otwarciu pojawi się Maffashion, postać ceniona w modowej blogosferze, której pasja do mody i niezwykły stylinspirują tysiące miłośniczek jej bloga. Stylizacjom będą się także przyglądać autorki blogów: Pani Ekscelencja, Harel czy Confassion.

Premierowa kolekcja SiNSAYjest mocno osadzona w najnowszych trendach. Znakiem rozpoznawczym marki są T-Shirty z odważnymi wzorami i nadrukami, a także niesztampowe akcesoria.Bądź w gronie osób, które jako pierwsze zobaczą kolekcję SiNSAY na wiosnę-lato 2013.

Zapraszamy 05 kwietnia o godz. 17.00 do CH Atrium Reduta. Obiecujemy, że łatwo będzie zauważyć sklep nowej marki, gdyż kilka atrakcji, jakie czekają nas tego dnia zostawiliśmy w tajemnicy. 

Komentarze (1)

misiax (2013-04-03 18:53:45)
Sinsay
 W moim mieście sklep Sinsay już jest, ale przyznam, że bardzo przypomina mi on inny sklep - mianowicie Butik. Ale na pewno można tam znaleźc coś dla siebie. ;-)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar