2013-03-15

DZIECIAK

Mamo bądź fit na wiosnę – 3w1 !

Pierwsze promienie słońca to znak, że najwyższy czas zrzucić zimowe ubrania i zbędne kilogramy. Ciepłe dni dodają energii oraz zachęcają do rozpoczęcia przygody ze sportem, a aktywność fizyczna na świeżym powietrzu to dobra okazja, by powrócić do formy. Każdy rodzic doskonale wie, jak napięty jest harmonogram dnia mamy opiekującej się małym dzieckiem. Jak pogodzić bycie fit z opieką nad maluchem? Odpowiedzią jest wózek Croozer Kid, który pozwoli wrócić do formy, zadbać o zdrowie i cieszyć się doskonałą kondycją, podczas biegów, jazdy na rowerze i spacerów.

 Croozer Kid 1 - wersja jogger
dzięki dużym kołom nadaje się do biegania nawet po nierównym i niestabilnym podłożu
fot. DwaPlusDwa.pl
Wiosenną aktywność należy wprowadzać stopniowo. Dobrze zacząć od mniej forsownych czynności fizycznych, takich jak spacery, lekkie biegi czy rowerowe wycieczki. Wózek Croozer Kid fantastycznie sprawdzi się w każdej z tych dziedzin. Dzięki niemu nawet opiekując się pociechami będziemy mogli uprawiać sport.
- Ten prosty i funkcjonalny model może być używany jako spacerówka, przyczepka do roweru czy wózek do joggingu, a dodatkowo jego transformacje nie wymagają dużej siły. Każda kobieta może w bardzo łatwy sposób przeobrazić swojego Croozera zgodnie ze swoimi preferencjami, aby móc swobodnie uprawiać ulubioną czynność ruchową - mówi Dariusz Marcisz, ekspert ze sklepu internetowego DwaPlusDwa.pl. 


Croozer Kid – 3w1
Croozer Kid jest rozwiązaniem, które umożliwia uprawianie aż trzech dyscyplin: 
jazda na rowerze, bieganie i spacery. Na dodatek możemy to robić wspólnie ze swoimi pociechami. Croozer Kid doskonale sprawdza się w codziennej eksploatacji. Można z nim bez problemu przemierzać parkowe alejki czy miejskie uliczki. Dzięki tej przyczepce nawet najzwyklejsze czynności, takie jak zakupy, można zamienić w atrakcyjną dla malucha podróż. Zamiana czasu spędzonego przed telewizorem czy komputerem na budowanie więzi rodzicielskiej podczas ruchu zaowocuje mnóstwem radości oraz zdrowym ciałem.

Niebiesko – zielone transformacje
Croozer Kid dostępny jest w wersji jednoosobowej lub dla dwójki dzieci, odpowiednio w kolorach: niebieskim i zielonym. Wersja rozbudowana posiada oddzielne miejsce do siedzenia dla każdego dziecka, co gwarantuje maluchom najwyższy komfort. W obu wariantach zapewniona jest stabilizacja głowy i ramion małego pasażera, także podczas snu, dzięki czemu mogą bezpiecznie z nich korzystać dzieci już od 6 miesiąca życia. Croozer Kid posiada pojemne miejsce na bagaż, w którym można przechowywać jedzenie, picie, zabawki małego podróżnika czy inne niezbędne przy opiece nad dzieckiem akcesoria. Ponadto system szybkiego składania przyczepki do małych rozmiarów umożliwia jej łatwe przechowywanie w niewielkich mieszkaniach lub przewożenie w bagażnikach samochodowych.

Bezpiecznie dla mamy i dziecka
Solidna konstrukcja klatki przeciwkapotażowej i obniżony środek ciężkości umożliwią stabilną oraz płynną jazdę. Wózki Croozer Kid posiadają niemiecki certyfikat TÜV, który jest poświadczeniem stosowania najwyższej jakości materiałów, niegroźnych dla dzieci. Pięciopunktowe pasy, a także mocne aluminiowe zderzaki zapewniają bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa. Regulowana rączka, którą można dostosować do wzrostu rodzica dodatkowo pełni funkcję „ramy zabezpieczającej przy wywrotce”. Croozer Kid posiada również hamulec postojowy, umożliwiający szybkie reagowanie w niebezpiecznych sytuacjach. Dodatkowo wielofunkcyjna osłona chroni dziecko przed owadami, deszczem i wiatrem. Odblaskowe znaczniki, reflektory oraz chorągiewka sygnalizacyjna sprawiają, że maluch i rodzic są dobrze widoczni nawet z daleka.

  
Wózek Croozer Kid 1 wersja spacerowa
fot. DwaPlusDwa.pl
DANE TECHNICZNE:
•  Maksymalna szerokość ramion: 55 cm
•  Przestrzeń na nogi: 58 cm
•  Przestrzeń na głowę (od siedzenia do górnej ramy): 69 cm
•  Dł. x szer. x wys. (bez rączki): 110×74×84 cm
•  Dł. x szer. x wys. (złożony wózek bez rączki i kół): •  103×74×27,5 cm
•  Wysokość rączki (wartość średnia dla wózka do joggingu i spacerówki): 107 cm
•  Waga: 13,9 kg
•  Ładowność: 35 kg
•  Koła: 20" szprycowane

DANE WYSPOSAŻENIA:
• wielofunkcyjna osłona chroniąca przed owadami, deszczem i wiatrem
• oddzielne miejsce do siedzenia dla dwójki dzieci (Croozer Kid for 2)
• odblaskowe znaczniki
• wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki niskiemu środkowi ciężkości
• za siedzeniem pojemne miejsce na bagaż
• system szybkiego składania
• przyczepka wyposażona jest w dwuczęściowy zaczep do roweru, chorągiewkę sygnalizacyjną, koło do wózka i duże koło przednie do biegania
Cena: od 1799 zł/brutto


 

Komentarze (2)

Hanna (2013-04-07 20:22:21)
chcę być fit
Zdecydowanie popieram, sport z maluchem to coś cudownego.Początkowo myślałam że jak tylko pojawi się dziecko to wszystko pójdzie w odstawkę na jakiś czas, ale udało się. Kupiliśmy Croozera i jesteśmy bardzo zadowoleni - bieganie, czy jazda na rowerze stoi otworem. Polecam i zachęcam wszystkich zmotywowanych :)  
sylvana (2013-03-15 21:18:16)
Chcę być fit...
już za chwilę  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar