2013-03-01

Pielęgnacja ciała

Spraw sobie prezent na Dzień Kobiet!

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich Pań – Dzień Kobiet! 8 marca to my jesteśmy najważniejsze, więc możemy sobie wreszcie pozwolić na drobne przyjemności, na które zazwyczaj nie mamy czasu. Wizyta w SPA czy u kosmetyczki to już standard. W tym roku zadbajmy o siebie kompleksowo!

 

 


Każda kobieta przywiązuje ogromną wagę do swojego wyglądu. Jesteśmy nadzwyczaj krytyczne w stosunku do siebie i bardzo wyczulone na wszelkie niedoskonałości. Jednak w większości przypadków za surowo oceniamy siebie. Jeśli jednak przeszkadzająca rzecz nie daję nam w nocy zasnąć, nowoczesne rozwiązania medycyny estetycznej mogą poprawić samopoczucie nawet najbardziej wymagającej kobiecie.

Która z nas nigdy nie rozważała zmian w swoim wyglądzie? Ile z nas wręcz marzy o wydatniejszych ustach czy pożegnaniu się na zawsze ze zmarszczkami? Często poprzestajemy na cichych marzeniach, bojąc się reakcji znajomych a także następstw zabiegów. Mamy wiele pytań, na które same szukamy odpowiedzi. Drogie Panie nie tędy droga! Pamiętajmy, że wiedza to podstawa, ale tylko wtedy kiedy pochodzi z wiarygodnego źródła. Warto wybrać się na konsultacje do specjalisty, który podpowie, jak poprawić nasz wygląd, odpowie na wszelkie nurtujące nas pytania i rozwieje wątpliwości.

UWAGA: Wszystkie Panie zainteresowane konsultacją z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej mogą skorzystać z niepowtarzalnej okazji i w Dniu Kobiet wybrać się na bezpłatną wizytę w Klinice dr Grzesiak w Warszawie.

Jeżeli chcesz przygotować się na wiosnę albo od dawna myślisz nad zmianą swojego wyglądu 8 marca zrób sobie prezent i poczuj się piękna!

Komentarze (1)

sylvana (2013-03-01 21:50:46)
Super sprawa...
wielka szkoda,że nie w moim mieście  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar