2013-02-13

Pielęgnacja ciała

Oliwkowe SPA dla dłoni

By zafundować swym dłoniom odrobine luksusu na co dzień wystarczy… zacisze własnej łazienki. Dzięki dwufazowemu peelingowi marki Cztery Pory Roku z dodatkiem oliwy z oliwek odpowiednio przygotujemy skórę rąk do wchłonięcia cennych składników z oliwkowego kremu. Połączenie tych kosmetyków zapewni naszym dłoniom kompletną i skuteczną pielęgnację.


Dwufazowy peeling do rąk Cztery Pory Roku
Dwufazowy peeling do rąk Cztery Pory Roku to kosmetyk stworzony na bazie oliwy z oliwek i soli. Zapewnia dłoniom intensywny masaż jednocześnie złuszczając zrogowaciały naskórek. Do tego wygładza i nawilża skórę, przywracając dłoniom jędrność i elastyczność. Zawarte w peelingu składniki wzmacniają naturalną warstwę ochronną naskórka, czyniąc go aksamitnym. Przed użyciem peeling należy wstrząsnąć, aż do dokładnego wymieszania składników. Następnie nanieść odpowiednią ilość na skórę rąk i masować kolistymi ruchami. Po użyciu spłukać dłonie ciepłą wodą bez użycia mydła i osuszyć. Tak przygotowana skóra znacznie skuteczniej wchłonie składniki zawarte w oliwkowym kremie do rąk.

Glicerynowy krem do rąk z oliwą z oliwek
Zawarta w kremie oliwa intensywnie nawilża, wygładza oraz łagodzi podrażnienia. Dodatkowo przyspiesza regenerację naskórka, a także dzięki zawartości witaminy E spowalnia procesy starzenia. Oliwa z oliwek zawiera także witaminę F - jeden ze składników bariery chroniącej skórę przed utratą wilgoci. Na zmiękczanie i regenerację dłoni wpływa także zawarta w kosmetyku gliceryna. Wystarczy wetrzeć krem w skórę kilkakrotnie w ciągu dnia, by zapewnić im 24 godzinną ochronę. Dzięki lekkiej konsystencji produkt szybko się wchłania, pozostawiając delikatny i przyjemny zapach.

 Sugerowana cena detaliczna peelingu: 6 zł
Pojemność: 120 ml
Sugerowana cena detaliczna kremu: 4 zł
Pojemność: 130 ml

Komentarze (2)

Sosenka (2013-02-17 19:53:17)
Oliwkowy zawrót głowy ;)
Moje dłonie na pewno bardzo ucieszą się z odrobiny takiego luksusu ;)
sylvana (2013-02-14 09:48:04)
Bardzo lubię działanie...
oliwek tak na skórę co i na włosy,ten krem też wypróbuję 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar