2013-02-17

Czy wiesz, że...

Dla zdrowia i przyjemności!

Doskonały w domu i biurze, idealny prezent na każdą okazję - kominek aromaterapeutyczny, funkcjonalny, elegancki, wykonany z wysokiej jakości materiałów.
  Potrafi rozjaśnić panujący w pomieszczeniu półmrok, ocieplić atmosferę podczas spotkania z przyjaciółmi oraz rozpylanymi w powietrzu zapachami zmienić nawet najsmutniejszy nastrój w radość i pozytywne nastawienie do świata. Kominek aromaterapeutyczny to proste i ładne urządzenie stosowane do odparowywania olejków eterycznych i ich mieszanek w pomieszczeniach zamkniętych.
Wystarczy zaopatrzyć się w ulubione olejki eteryczne, a także publikację z zakresu aromaterapii, w której znajdują się informacje o właściwościach terapeutycznych oraz receptury z użyciem tych pachnących substancji, i w zależności od indywidualnych potrzeb, zastosować odpowiednie olejki lub ich mieszaniny. W bogatej kolekcji naturalnych olejków eterycznych, znajdziemy zapachy świeżych owoców cytrusowych, takich jak np. pomarańcza, cytryna i grejpfrut, lasów, np. sosnowy, jodłowy, kwiatów jak choćby pachnący olejek różany i ziół, wśród których znajdziemy olejek rozmarynowy, rumianku rzymskiego czy mięty pieprzowej.

W zależności od wielkości pomieszczenia wykorzystujemy 10-15 kropli olejku lub mieszaniny olejków. Po dodaniu olejków do miseczki z wodą i zapaleniu świeczki, aromatyczne zapachy będą powoli wypełniały salon czy biuro. Olejki, używane do nawaniania powietrza  powinny być pozbawione jakichkolwiek substancji syntetycznych. Mają nie tylko obdarzać nas pięknymi, naturalnymi woniami, ale także, zgodnie ze swoimi właściwościami, oddziaływać leczniczo na nasz organizm.

Dobrej jakości kominki aromaterapeutyczne Dr Beta wykonane są z wysokiej jakości porcelitu, odpornego na podgrzewanie świeczką, gwarantującego prawidłowe, bezpieczne i równomierne odparowywanie olejku. Porcelitowy lichtarzyk do świeczki ułatwia jej wkładanie i wyjmowanie, bez obawy poparzenia się, a otwarta miseczka pozwala na łatwe umycie kominka także w zmywarce.

Kominek wraz z wybranymi olejkami to doskonały sposób na uzyskanie przyjaznej atmosfery we wnętrzu. Przyjemny zapach olejków eterycznych rozpylonych w zaciszu domowym pozwoli, choć na krótką chwilę, przenieść się w wyobraźni do pachnących sosną i jodłą lasów, łąk pełnych aromatycznych kwiatów i ziół czy też śródziemnomorskich sadów o zapachu grejpfrutów i pomarańczy. Taki prezent, dzięki bogatej kolekcji olejków, jakich można użyć do nawaniania powietrza, na pewno ucieszy każdego obdarowanego.

Komentarze (1)

sylvana (2013-02-18 07:23:19)
Mam taki kominek...
z nim każdy wieczór należy do magicznych  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar