2013-02-17

Pielęgnacja ciała

Gładkie i miękkie dłonie na wiosnę z MISS Barwa

Idzie luty, podkuj buty – głosi znane przysłowie. Jednak w tym zimnym miesiącu także dłonie wymagają szczególnej ochrony. Jeżeli chcemy na wiosnę cieszyć się gładką i elastyczną skórą rąk i mocnymi paznokciami, warto już teraz rozpocząć pielęgnację odpowiednim kremem. Laboratorium Barwa opracowało gamę kremów do rąk MISS Barwa, w wielu wariantach dopasowanych do różnych potrzeb skóry. Kremy pozwalają utrzymać prawidłową kondycję skóry oraz zapewniają jej odpowiednie nawilżenie i wzmocnienie, szczególnie istotne w pielęgnacji przesuszonych i podrażnionych po zimie dłoni. Zawartość naturalnych ekstraktów roślinnych gwarantuje delikatną ochronę i regenerację oraz dodaje kosmetykom wyjątkowych zapachów uprzyjemniających stosowanie.


Krem pielęgnacyjny do rąk i paznokci z ekstraktem z kokosu
Krem jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci. Dzięki zawartości ekstraktu z orzecha kokosowego intensywnie nawilża i łagodzi podrażnienia powstałe na skutek przesuszenia. Zawartość alantoiny i gliceryny sprawia, że skóra jest gładka, miękka i elastyczna. Krem szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy. Chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Szczególnie polecany dla skóry delikatnej, wymagającej ukojenia.

Składniki aktywne: Ekstrakt z orzecha kokosowego, alantoina, gliceryna.
Pojemność: 100 ml
Cena: 5 zł

 


MISS Krem do rąk i paznokci z ekstraktem z alg morskich ANTI-AGING

Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci. Dzięki zawartości ekstraktu z alg morskich o działaniu anti-aging intensywnie nawilża i wygładza. Zawartość alantoiny i gliceryny sprawia, że skóra jest gładka, miękka i elastyczna. Krem szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy. Chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Szczególnie polecany dla skóry dojrzałej, mało elastycznej.
Krem otrzymał srebrny medal w plebiscycie na Najlepszy Produkt 2013 r.
Składniki aktywne: Ekstrakt z alg morskich, alantoina, gliceryna.
Pojemność: 100 ml
Cena: 5 zł

 


 

MISS Krem do rąk i paznokci z olejkiem silikonowym

Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci. Dzięki zawartości olejku silikonowego tworzy na skórze delikatny film ochronny. Zawartość alantoiny i gliceryny sprawia, że skóra jest gładka, miękka i elastyczna.  Krem szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy. Szczególnie polecany dla skóry przesuszonej na skutek kontaktu z detergentami lub po oddziaływaniu szkodliwych czynników zewnętrznych.

Składniki aktywne: Olejek silikonowy, alantoina, gliceryna.
Pojemność: 100 ml
Cena: 5 zł

 MISS Krem do rąk wzmacniający z ekstraktem z cytryny
Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci. Dzięki zawartości ekstraktu z cytryny wzmacnia skóę i płytkę paznokcia oraz rozjaśnia przebarwienia. Zawartość alantoiny i gliceryny sprawia, że skórą jest gładka, miękka i elastyczna. Krem szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Chroni przed działaniem czynników zewnętrznych.Szczególnie polecany dla skóry o nierównym kolorycie.

Składniki aktywne: Ekstrakt z cytryny, alantoina, gliceryna.
Pojemność: 100 ml
Cena: 5 zł

 
MISS Krem do rąk i paznokci mleczno-miodowy ANTI-AGING
Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci. Dzięki zawartości naturalnych protein mleka i miodu wygładza spierzchnięty naskórek przywracając zdrowy wygląd dłoniom. Zawartość alantoiny i gliceryny sprawia, że skóra jest gładka, miękka i elastyczna. Krem szybko sie wchłania i nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy. Chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Szczególnie polecany dla skóry dojrzałej, bardzo suchej, mało elastycznej.
Krem otrzymał srebrny medal w plebiscycie na Najlepszy Produkt 2013 r.

Składniki aktywne: Naturalne proteiny mleka i miodu, alantoina, gliceryna.
Pojemność: 100 ml
Cena: 5 zł

 


MISS Krem do rąk i paznokci z kompleksem witamin ANTI-AGING
Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci. Dzięki zawartości kompleksu witamin A, E, F  (NNKT), H, P, B6 oraz prowitaminy B5 głęboko odżywia i regeneruje skórę, zapewniając jej zdrowy wygląd. Zawartość alantoiny i gliceryny sprawia, że skóra jest gładka, miękka i elastyczna. Krem szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy. Chroni przed działaniem czynników zewnętrznych.Szczególnie polecany dla skóry dojrzałej.
Krem otrzymał srebrny medal w plebiscycie na Najlepszy Produkt 2013 r.

Składniki aktywne: Kompleks witamin A, E, F (NNKT), H, P, B6, prowitamina B5, alantoina, gliceryna.
Pojemność: 100 ml
Cena: 5 zł

 

Komentarze (2)

czapka (2013-02-17 23:00:50)
niedrogie
 Oo, fajne ceny, może się skuszę :) ale anti-aging najlepszy ma floslek.
sylvana (2013-02-17 20:44:34)
Kokos...
przemawia najbardziej do wyobraźni,ja chcę ... wakacje  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar