2013-02-10

Pielęgnacja ciała

Zakochaj się w Eponie

Walentynki to prawdopodobnie najlepsza okazja w całym roku, by zastanowić się, czym tak naprawdę jest miłość i co to właściwie znaczy kochać. Trudno znaleźć jednoznaczną definicję miłości…

 

 


Być może kochać znaczy troszczyć się o zdrowie najbliższej osoby oraz dbać, by czuła się wyjątkowa i doceniona. Niezależnie od pory roku czy pory dnia ofiarować jej wszystko, czego potrzebuje. Codziennie dostarczać nowe powody do radości, będąc w pobliżu zawsze, kiedy tego potrzebuje.

Być może kochać znaczy sprawiać, by najbliższa osoba z każdym dniem odkrywała swoje naturalne piękno na nowo. Towarzyszyć jej w lepszych i gorszych chwilach - kiedy trzeba, dodawać pewności siebie. Czasem zwyczajnie poprawić samopoczucie, pocieszyć i pomóc znów uwierzyć w siebie.

Być może kochać znaczy zagwarantować poczucie bezpieczeństwa, zasłużyć sobie na pełne zaufanie. Przeniknąć w głąb najskrytszych pragnień i potrafić im sprostać. Dać się w pełni pochłonąć wspólnym chwilom i pielęgnować każdą z nich. Niekiedy ukoić smutek, a kiedy indziej zapewnić prawdziwą ulgę.

Być może kochać znaczy nigdy nie szkodzić, zawsze dając z siebie wszystko. Niczego nie pozostawiać przypadkowi, działać niezawodnie w najważniejszych momentach. Sprawić, by wrażliwość najbliższej osoby pozostała jej największą zaletą, a nie słabością. Wreszcie w swoim działaniu na co dzień kierować się naturalnością, bez cienia sztuczności.

Trudno zdefiniować miłość, nawet w okresie Walentynek. Być może jednak kochać - tak naprawdę - oznacza robić wszystkie te rzeczy naraz.

Wyraź swoje uczucia i troskę o najbliższych podarowując im coś specjalnego – coś, dzięki czemu będą mogli dbać o swoje naturalne piękno, coś co zagwarantuje im bezpieczeństwo użytkowania i nie wywoła żadnych podrażnień. Podaruj im kosmetyki z serii Epona Skin & Body Care!

 

Komentarze (1)

sylvana (2013-02-10 21:58:15)
Mam ochotę na...
miłość  z wzajemnością więc spróbuję  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar