2013-02-07

FITNESS

Tłusty Czwartek vs. kalorie

zdrowie, fitness, gry, trening, sportTłusty Czwartek, czyli czas na prawdziwą ucztę dla wszystkich wielbicieli słodkości! Tego dnia pączków czy faworków nie odmówią sobie nawet Ci, którzy dbają o linię. Co zrobić, by móc bez wyrzutów sumienia zajadać się słodkościami? Kluczem do zachowania zgrabnej sylwetki jest ruch i świetna zabawa w gronie przyjaciół.

 Ostatni karnawałowy czwartek to ulubiony dzień wszystkich łasuchów. W Tłusty Czwartek każdy Polak zjada średnio 2,5 pączka. Jeden pączek to ok. 200-300 kcal. Tego dnia nie jest łatwo dbać o sylwetkę. Nadprogramowe kalorie można spalić podczas 30-minutowego  biegu, fitnessu lub jazdy na łyżwach. O skutkach pączkowej uczty pozwolą również zapomnieć gry na PlayStation®3: Move Fitness™, Sports Champions™2 oraz DanceStar IMPREZA. Ćwiczenia oraz sportowe i taneczne wyzwania w formie zabawy to skuteczny sposób na rozruszanie wszystkich łasuchów.

Move Fitness™ prezentuje kompleksowy i rozbudowany program fitnessowy z szeroką gama zestawów ćwiczeń dla wszystkich partii ciała. Dzięki nim poprawa kondycji i praca nad zgrabną sylwetka będzie łatwiejsza i przyjemniejsza. Gra oferuje 25 wariantów ćwiczeń fitnessowych i spersonalizowane programy.

Miłośnicy sportu mogą natomiast spróbować swoich sił w Sports Champions™2. Jest to kontynuacja bestsellerowego tytułu obsługującego PlayStation Move. Korzystając z jednego lub dwóch kontrolerów ruchu, gracz będzie miał możliwość zmierzenia swoich sił w takich dyscyplinach jak boks, golf, kręgle, narciarstwo, łucznictwo i tenis. Sports Champions™ jest idealną rozrywką dla całych rodzin lub  znajomych podczas karnawałowych spotkań i nie tylko.

Zabawa taneczna w rytm największych muzycznych hitów to idealny pomysł na ostatni czwartek karnawału. Gra DanceStar IMPREZA umożliwia zabawę z wykorzystaniem układów tanecznych o różnych stopniach trudności przy hitach znanych artystów, takich jak Boney M, Lady Gaga czy The Pussycat Dolls.
 

Komentarze (2)

Vixie (2013-06-25 00:04:35)
:)
Chciałabym mieć :)
sylvana (2013-02-07 21:08:54)
Bardzo świetny pomysł...
kalorie pod kontrolą nawet w tłusty czwartek  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar