2013-02-07

Kosmetyki

Czy wyobrażacie sobie waszego mężczyznę?

Czy wyobrażacie sobie waszego mężczyznę, który przez pół godziny zastanawia się czy lepiej kupić krem nawilżający, czy może liftingujący okaże się lepszy? Widzicie oczami wyobraźni swojego partnera, który jest głęboko przejęty koniecznością zakupu kremu pod oczy, w związku z pojawieniem się na jego twarzy pierwszych zmarszczek mimicznych? No właśnie… A skórę mają suchą? Mają! Zmarszczki im się pojawiają? Pojawiają! Nie pozostaje nam więc nic innego, jak samemu zaopatrzyć swojego mężczyznę w odpowiednie produkty i wbić mu do głowy dlaczego są mu absolutnie niezbędne! Jak to zrobić? Już wyjaśniam!


Zakupy – droga przez mękę…
Chyba wszystkie zdążyłyśmy zauważyć, że nie ma nic gorszego niż facet na zakupach… Albo w ogóle nie dają się wyciągnąć z domu, albo przez cały czas marudzą. Ci bardziej kreatywni w centrum handlowym od razu znajdą sklep sportowy lub komputerowy. Niepostrzeżenie wyślizgują się kiedy siedzimy w przebieralni i mierzymy 8. z kolei sukienkę... Wystarczy im nawet ułamek sekundy!

Jeszcze gorzej sprawa przedstawia się, jeśli prosimy ich o pomoc w dokonaniu wyboru. Pierwsza bluzka „ładna”, druga „ładna”, trzecia też. Zaczynamy czuć, że coś jest nie tak i pytamy zdenerwowane: „to w której wyglądam najładniej?” i wtedy pada sakramentalne: „kochanie, ty we wszystkim ładnie wyglądasz”… Powyższe informacje odnoszą się oczywiście do zakupów „potrzebnych”. W przypadku męskich kosmetyków, czyli zakupów z grupy „niepotrzebnych” sprawa ma się jeszcze gorzej. Czy naprawdę wierzycie w to, że wasz facet, dla którego słowo kosmetyk oznacza wyłącznie żel pod prysznic (oczywiście 2w1 z szamponem) lub piankę do golenia, dostrzeże potrzebę kupienia jakiegokolwiek innegoproduktu? No właśnie…

Pora wziąć sprawy we własne ręce!
Porzućmy płonne nadzieje i weźmy sprawy we własne ręce! Same dobieracie dla siebie kosmetyki, dlatego najprawdopodobniej nie będziecie miały dużego problemu z wyborem produktów dla swojego faceta. Kierujemy się tutaj takimi samymi zasadami: skóra sucha – krem nawilżający, skóra dojrzała – krem przeciwzmarszczkowy itd… W razie potrzeby zawsze możecie poprosić o pomoc eksperta. No właśnie, tylko skąd wziąć eksperta od męskich kosmetyków, których na rynku jest jeszcze stosunkowo niewiele?

Najlepiej wybrać sklep specjalizujący się właśnie w tej gałęzi kosmetyki – zaleta: dużo szerszy asortyment i naprawdę profesjonalne porady. Zapraszamy do internetowej drogerii www.menspace.pl – tam znajdziecie wszystko czego potrzeba waszemu mężczyźnie!Jak już otrzymacie przesyłkę z kosmetykami, nie zapomnijcie poinstruować partnera jak ich używać. Czy będą to robić regularnie? Jeśli zobaczą efekt, a zobaczą na pewno – przestaną wam podkradać kremy – to będzie znak, że cała akcja została zakończona sukcesem!

Komentarze (2)

Kinia (2013-02-09 00:52:17)
Stereotyp
Mój mąż akurat jest chyba wyjątkiem albo nie wiem...bo sam kupuje sobie kosmetyki i dla mnie potrafi nawet kupić odpowiednie. Co do marketu-to trochę czasem marudzi że zbyt długo ale nie szuka komputerowego ani sportowego sklepu-tylko kawiarni lub punktu z jedzeniem raczej W domu ma swoje kosmetyki i nie wiem czy nie więcej stosunkowo niż ja-chodzi do kosmetyczki i może to dlatego...Piszę to dlatego iż nie wszyscy panowie są tacy sami-wiele ich różni. A to raczej stereotyp
sylvana (2013-02-07 21:06:50)
Ekstra...
popieram  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar