2013-01-30

Biżuteria

Skarb nie tylko na Walentynki

"... Będą nam mówić, że mamy już wystarczająco dużo biżuterii! Będą mówić, żeby nie kupować pierścienia, że on nie jest nam potrzebny! ... Taaaak! Oni to mówią, bo chcą zabrać go nam, …chcą go zabrać dla siebie!!!... "
  

Z myślą o poszukiwaczach walentynkowych prezentów marka OOHANDY.COM przygotowała prawdziwy skarb! Nie musisz być fanem Tolkiena, aby docenić urok naszyjnika z pierścieniem „MY PRECIOUS”. Design naszyjnika jest prosty, ale efektowny. Grawerowany napis ma piękny przekaz i będzie pasował dla każdej bliskiej osoby niezależnie od imienia.

Atutem jest również cena, dzięki czemu większość zakochanych może sobie na taki klejnot pozwolić. Ten pokryty 8-karatowym złotem pierścień z posrebrzanym łańcuszkiem można nabyć w e-butiku OOHANDY.COM za 130zł!
 

Komentarze (2)

sylvana (2013-02-02 10:14:15)
Super komentarz...
jak to mawia mój synek-szacun  
NekropolisQueen (2013-01-31 14:11:06)
:)
"... Będą nam mówić, że mamy już wystarczająco dużo biżuterii! Będą mówić, żeby nie kupować pierścienia, że on nie jest nam potrzebny! ... Taaaak! Oni to mówią, bo chcą zabrać go nam, …chcą go zabrać dla siebie!!!... "   hehe świetny pomysł na zareklamowanie produktu przy wykorzystaniu popularności "Włady Pierścieni"
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar