2013-01-28

Nowinki

Ostatnie dni znikającego butiku Łukasza Jemioła

Ostatni moment na zakupy u Łukasza Jemioła w Łodzi.  Pop-up shop znanego projektanta w Manufakturze, jak przystało na znikający butik – za kilka dni po prostu zniknie.  Po modele z linii Basic można się tu wybrać tylko do końca stycznia.
  Jego nazwisko znają wszyscy miłośnicy mody, a gwiazdy chętnie noszą jego kreacje. Przez dwa miesiące łodzianki nie musiały jeździć do stolicy, żeby kupić projekty z linii Łukasz Jemioł Basic, bo projektant otworzył w Manufakturze znikający butik.

Pop-up shop w Manufakturze proponuje projekty z najnowszej linii Łukasza Jemioła, Basic. Są one skierowane do tych, którzy cenią sobie wygodę, dobre krawiectwo i indywidualne spojrzenie na modę. Charakteryzują je proste linie i wysokiej jakości materiały. Modułowa forma kolekcji sprawia, że ubrania można dowolnie zestawiać, tworząc niepowtarzalne stylizacje. Znajdujemy tu modele dla niej i dla niego, czyli t-shirty, long sleeve, tuniki, sukienki, spódnice, spodnie, bluzy, a także płaszcze, kurtki, swetry, linię jeans oraz modele ubrań unisex.

Mieszczący się na pierwszym piętrze galerii handlowej Manufaktury (vis-a-vis salonu Empik) pop-up shop to także duża dawka designu. O koncepcję wnętrza i jego wystrój zadbały Dorota Kuć i Karina Snuszka z kolektywu Mood Design.

Komentarze (1)

sylvana (2013-01-28 22:44:03)
Dobrze wiedzić...
chociaż akurat do Łodzi mam spory kawałek   
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar