2013-01-27

Pielęgnacja ciała

Niewidzialne rękawiczki od Eveline

Odżywczo – ochronny krem do rąk formuła ochronna. Rękawiczki, które dbają o twoje dłonie.

Delikatny krem do rąk z formułą witaminową, oplata dłonie niewidzialną warstwą ochronną, która jak rękawiczki zabezpiecza skórę przed działaniem czynników zewnętrznych (słońca, wiatru, niskiej temperatury, chlorowanej wody).

Jest szczególnie polecany do suchych i podrażnionych dłoni. Zawarte w kremie składniki nawilżające, odżywcze i ujędrniające utrzymują skórę dłoni w doskonałej kondycji. Przez cały dzień skóra jest miękka, gładka, aksamitna i dobrze nawilżona.

Mocznik to składnik o właściwościach silnie nawilżających i lekko złuszczających. W kremie ma on stężenie 10%, czyli zapewnia zarówno działanie silnie nawilżające jak i złuszczające. Badania naukowe dowiodły, że mocznik zastosowany w stężeniu poniżej 10% pełni funkcję składnika nawilżającego, zmiękczającego, natomiast stężenie mocznika w preparacie powyżej 10% działa złuszczająco, reguluje rogowacenie naskórka, zmiękcza skórę. Istotnie zwiększa przepuszczalność warstwy rogowej naskórka, przez co zwiększa przenikanie składników aktywnych w głąb skóry. Jest to składnik nietoksyczny i dobrze tolerowany nawet przez osoby skłonne do alergii i podrażnień.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
• kozie mleko
• kwas hialuronowy
• kolagen i elastyna
• wyciąg z wanilii
• oliwa z oliwek
• kompleks witaminowy
 
Cena: 100 ml 6,10 zł

Komentarze (1)

sylvana (2013-01-28 09:00:13)
Bardzo bogaty kompleks pielęgnacyjny...
w składzie 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar