2013-01-10

Kolekcje ubrań

Marc O Polo – Współczesna Bohema

Środowisko artystów, literatów, muzyków i malarzy stało się główną inspiracją wiosenno-letniej kolekcji Marc O’Polo.Projektantów marki zafascynował naturalny, niewymuszony szyk, niezależność i indywidualizm jakie związane są z bohemą artystyczną. To pojęcia i wartości szczególnie bliskie filozofii Marc O’Polo i widoczne w każdej kolekcji marki.

W wiosennej odsłonie damskiej linii znajdziemy oryginalne nadruki na koszulach i bluzkach, które pięknie prezentują się na naturalnych, lekkich tkaninach i wygodnych dzianinach. Wzornicza nowoczesność miesza się tu z intrygującym stylem vintage. 

Na szczególną uwagę zasługuje nowa paleta barw. Ciepły sezon zachęca do odważniejszych wyborów w tej kwestii. Marc O’Polo kusi intensywnością wywiedzionych z natury odcieni i niebanalnymi połączeniami. Kobieta Marc O’Polo lubi kontrasty. Zarówno w zakresie barw, materiałów, jak i stylów. 

Silną bazę kolekcji stanowią lekki, kaszmirowy płaszcz, który doskonale komponuje się z nawiązującymi do mody lat pięćdziesiątych mini spódnicami i spodniami 7/8. Do tego bluzki z kołnierzykami, bawełniano-moherowe kardigany, zwiewne sukienki, szorty, wygodna kurtka i dodatek obowiązkowy – jedwabny szal. 
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar