2013-01-05

Dodatki

Trendspotting & tattoos

Calzedonia coraz bardziej angażuje się w działalność związaną z mediami społecznościowymi. Tym razem jako cel obrała sobie wytropienie najnowszych trendów, związanych z legginsami i rajstopami, które królują na europejskich ulicach. Wielkie poszukiwania już się rozpoczeły, a do współpracy dołączyły blogerki z calego świata oraz styliści!

 

 


Włoska marka stworzyła specjalną stronę na Tumblerze, calzedoniatrendspotting.tumblr.com, która stanie się skarbnicą wiedzy na temat wszystkich trendów dotyczących najmodniejszych rajstop i legginsów. Wszystkimi zdjeciami zamieszczonymi na stronie będzie można z łatwością dzielić się na takich kanałach społecznościwoych jak Facebook, Twitter i Pinterest.

Calzedonia skontakowała się z wieloma blogerami z całej Europy, w tym z Polski aby podzielili się swoją unikalną interpretacją w noszeniu rajtop i legginsów Calzedonii. Wszystkie zdjęcia stylizacji z produktami włoskiej marki można oglądać na Calzedonia Trendspotting calzedoniatrendspotting.tumblr.com. Ten projekt ma pokazać, że pończochy, rajtopy czy legginsy przestały być jedynie dodatkiem do stylizacji, a stały się ważnym elementem garderoby, dzięki któremu każdy może wyrazić swój indywidualny styl.

Strona na Tumblerze uaktualniania jest co tydzień o nowe zdjęcia, które zamieszczane są także na innych kanałach komunikacyjnych marki w tym stronie www.calzedonia.com.

Na wiosnę Calzedonia stworzyła specjalne “tatuażowe” rajstopy, ktore będą pelnić ważną rolę w projekcie i skierowane są do młodych dziewczyn, które nie boją się bawić modą.

Rajstopy dostępne będą w dwóch wariantach: cieliste rajstopy całe pokryte “tatuazowymi nadrukami” w serca, gwiazdy i inne motywy, oraz cieliste rajstopy pokryte po bokach lecącymi motylami.

 Cena rajstop w motyle: 34,90zł
 Cena rajstop w serca i gwiazdy: 34,90zł
 

Komentarze (2)

Majplezier1987 (2013-01-05 17:17:52)
:)
Motylki są ok:) rzeczywiście tr drugie są prostackie, nieregularne wzory sprawiają wrażnie jakby nogi były ochlapane jakimś błotem... no tak mi wygląda....
NekropolisQueen (2013-01-05 16:43:10)
:)
Zdecydowanie te z motylkami bardzo mi się spodobałyte drugie za pstrokate są jak dla mnie.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar