2013-01-05

Moda ślubna

Warszawska edycja warsztatów White wszystko o ślubach

Już 13 stycznia 2013 roku odbędzie się warszawska edycja warsztatów „White – wszystko o ślubach”, których pomysłodawczynią jest Agata Wojtkiewicz. To już trzecie spotkanie organizowane przez projektantkę w stolicy. Tym razem prezentacja tendencji ślubnych odbędzie się w hotelu Hyatt Regency Warsaw.
 
 


Agata Wojtkiewicz trzeci rok z rzędu organizuje spotkania dla par młodych, które szukają alternatywnej i niebanalnej mody ślubnej. W grudniu miała miejsce łódzka odsłona warsztatów „White – wszystko o ślubach”. Dwugodzinne szkolenie połączone z prezentacją ślubnych stylizacji odbyło się w andel’s Hotel Łódź. Natomiast w Warszawie swoje wnętrza na potrzeby warsztatów udostępni uczestnikom luksusowy hotel Hyatt Regency Warsaw.

„Cieszę się, że tegoroczne warsztaty organizuję wspólnie z hotelem Hyatt Regency Warsaw. Każdorazowo, planując spotkania z przyszłymi parami młodymi staram się nadać im wymiar kameralnej atmosfery, dlatego miejsca, w których odbywają się warsztaty są eleganckie i wyjątkowe. Uczestnicy warszawskiej edycji będą mieli możliwość zapoznania się ze ślubną ofertą ekskluzywnego hotelu, ale też poznają ogólne zasady, jakimi należy kierować się przy wyborze miejsca na wesele” – powiedziała projektantka Agata Wojtkiewicz.

Oprócz informacji dotyczących planowania przyjęcia weselnego, uczestnicy warsztatów uzyskają także wiedzę na temat tendencji w modzie ślubnej. Propozycje dla kobiet zaprezentuje Agata Wojtkiewicz, natomiast o trendach dla mężczyzn opowie współwłaściciel marki Macaroni Tomato – Wojciech Szarski.

W trakcie spotkania odbędzie się pokaz tendencji ślubnych. Modelki zaprezentują suknie projektu Agaty Wojtkiewicz wraz z pasującymi do nich dodatkami. O modnej biżuterii opowie właścicielka marki Kate&Kate – Katarzyna Rychlewska. Z kolei o niebanalnym, niekoniecznie białym, ślubnym obuwiu – współwłaścicielki butiku Loft37.pl.

W spotkaniu udział wezmą także eksperci z branży beauty, którzy podpowiedzą w jaki sposób przygotować nasze ciało do tego ważnego dnia oraz w jaki sposób wykonać idealny ślubny make-up. O modnych fryzurach opowie z kolei przedstawicielka studia fryzjerskiego Hair-à-Porter.

Ponadto uczestnicy spotkania dowiedzą się w jaki sposób zaaranżować miejsce uroczystości oraz wesela. Opowie o tym Katarzyna Oleksiewicz z Floral Deco. Natomiast porad dotyczących idealnych, ślubnych fotografii udzieli Marta Łącka z  noFOTOnoFUN.

Warsztaty odbędą się w niedzielę, 13 stycznia 2013 roku, w godzinach 16.00-18.00, w Sali Balowej Hyatt Regency Warsaw.

Zapisy na warsztaty odbywają się za pośrednictwem wydarzenia utworzonego na fan page’u Atelier Agaty Wojtkiewicz na Facebooku: http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/AGATA-WOJTKIEWICZ-ATELIER/127652207248297

 
Fot. noFOTOnoFUN Marta Łącka

Scenariusz warsztatów „White – wszystko o ślubach”:

16.00 Start pierwszej części warsztatów
  • Hyatt Regency Warsaw –  no co zwrócić uwagę przy wyborze miejsca na wesele?
  • Floral Deco – dekoracja sali i kwiaty w stylizacjach ślubnych
  • Agata Wojtkiewicz – tendencje w modzie ślubnej
  • Pokaz mody ślubnej – omówienie sylwetek przez Agatę Wojtkiewicz, Kate&Kate oraz Loft37.pl

16.50 Przerwa kawowa
17.00 Start drugiej części warsztatów 
  • Macaroni Tomato – moda męska na specjalne okazje
  • Make-up ślubny
  • Hair-à-Porter – ślubne fryzury
  • NoFOTOnoFUN – fotografia ślubna

Komentarze (1)

MartaaB (2013-07-10 20:01:01)
:)
Piekne sale!!  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar