2012-12-15

Kolekcje ubrań

E Perfume Style – w świecie mody z Robertem Kupiszem

E Perfume Style – linia perfumowanych koncentratów do płukania tkanin po raz kolejny wystąpiła w roli głównego sponsora pokazu Roberta Kupisza. Prezentacja najnowszej kolekcji projektanta: zima 2013/2014, odbyła się 14 grudnia w Warszawie.
 

 
 
Poprzez swoją obecność w świeci mody marka E stara się podkreślić, że ubrania i zapachy, jakie wybieramy, powinny tworzyć nierozerwalną całość. Ich właściwa kombinacja jest nie tylko wyrazem naszej osobowości, ale również gwarancją dobrego samopoczucia w każdej sytuacji. Umiejętność dobrania odpowiednich nut zapachowych jest tak samo ważna, jak znajomość aktualnych trendów modowych.

Robert Kupisz to człowiek o wielu talentach. Ten, do projektowania ubrań, oficjalnie objawił światu w 2011 roku. Mimo tak krótkiego czasu zdążył już zdobyć licznych wielbicieli, a także ugruntować swoją pozycję na rynku modowym. W swojej działalności artysta zawsze pamięta o tym, że moda, kolory i zapachy są ze sobą ściśle połączone.

Ubranie to nie tylko funkcjonalny element świata w którym żyjemy, ale również sposób na komunikowanie naszego charakteru i stylu życia. Nie może być banalne, jeśli my jesteśmy wyraziści i mamy coś do powiedzenia. Nie może pozostawać w sprzeczności z poglądami jednostki, bo wyraża też jej przynależność, albo protest. Podobnie jest z zapachami, które pełnią w tym systemie rolę komplementarną. Tworząc swoje kolekcje zawsze myślę również o nutach zapachowych, które mogą stanowić ich jak najlepsze dopełnienie. Bardzo się cieszę, że E Perfume Style po raz kolejny jest partnerem mojego pokazu. To kolejny dowód na to, że moda i zapach powinny iść w parze – mówi Robert Kupisz.

Koncentraty do płukania z linii E Perfume Style to idealne uzupełnienie zarówno eleganckich kreacji, jak i codziennych stylizacji. Ich intensywny i długotrwały aromat to pełna świeżości mieszanka w designerskich opakowaniach, zainspirowanych trendami ze światowych wybiegów.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar