2012-12-27

Dodatki

Karnawałowe szaleństwo z Gattą

Każda kobieta lubi błyszczeć. Przyciągać spojrzenia i wzbudzać zachwyt. Choć moda się zmienia i teraz połyskliwe kreacje pojawiają się w kolekcjach na każdy sezon, to szczególnie pożądane są w okresie sylwestrowo-karnawałowym. Wtedy w naszych stylizacjach możemy pokusić się o jeszcze więcej blasku i szaleństwa. Takie propozycje znajdziemy w linii Carnival marki Gatta.

Sylwester i karnawał to festiwal kolorów, świateł i blasku. To czas, kiedy możemy z naszą stylizacją zaszaleć bardziej niż zwykle. Dozwolone są oryginalne wzory, zadziorne dodatki i odważne fasony. I trzeba z tego korzystać. Dlatego Gatta dla wszystkich miłośniczek sylwestrowo-karnawałowej zabawy przygotowała specjalną linię rajstop i pończoch. Carnival to propozycje zdobione delikatnymi kryształkami czy eleganckimi wzorami, to także seksowne i kobiece pończochy.

„Modele Carnival ożywią małą czarną, ubarwią nasz karnawałowy look. W kolekcji pojawiają się modne ażury i aplikacje w postaci kokardek na wysokości kostki. Są subtelne rajstopy z delikatnym zdobieniem lub bardziej odważne z wzorem na całej długości nogi. Dostępne są także srebrne rajstopy – Gatta inspirowała się metalicznym trendem, który w tym sezonie pojawił się u największych kreatorów” – mówi Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

Modele z kolekcji Carvival dostępne są w salonach firmowych Gatta. Ceny produktów wahają się od 15,90 zł do 39,90 zł.
 
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar