2012-12-14

RECENZJE REDAKCJI

Test Aromaterapia w powietrzu z Dr Beta

Na stronie Dr Beta możemy przeczytać, że AROMATERAPIA jest rewelacyjnie prostą i skuteczną, a przy tym przyjemną w stosowaniu, metodą usuwania wielu dolegliwości przy użyciu naturalnych roślinnych olejków eterycznych używanych w masażu, do kąpieli, oraz w formie inhalacji i wdychania po rozpyleniu w otaczającym nas powietrzu i wchłaniania przez skórę.
 
 

Typowa AROMATERAPIA W POWIETRZU to inhalacje, rozpylanie lub odparowywanie w pomieszczeniu, w którym przebywamy, olejków rozpuszczonych w wodzie, przy pomocy ogrzewanego świeczką KOMINKA AROMATERAPEUTYCZNEGO. W zależności od pomieszczenia stosuje się do 10 kropli mieszaniny olejków na zabieg (raz, dwa razy dziennie np. rano i wieczorem).

 Kominki aromaterapeutyczne dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej, w komplecie ze świeczką oraz olejkiem. Zestaw znajduję się w przezroczystym opakowaniu, które wystarczy przewiązać elegancką wstążką, bądź zapakować w ozdobną organtynę, by uzyskać ciekawy upominek. Wygląda naprawdę ślicznie, nadaje się na prezent z różnych okazji, chociażby zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Jesteśmy przekonani, że osoba nim obdarowana, będzie z niego bardzo zadowolona, gdyż zarówno świetnie spełnia swoją funkcję, jak również ozdabia nasze pomieszczenia, wprowadzając miły, ciepły nastrój. Nadają się zarówno do domu, jak również biura, sklepu, zakładu…

Więcej informacji na temat kominków oraz sklep, gdzie można je zakupić:
http://www.drbeta.pl/kominki-aromaterapeutyczne-c44/

 


 


Zastosowanie
Od 10 do 15 kropli olejku należy wkropić do miseczki kominka wypełnionej wodą. Zapalić świeczkę i pozostawić ją zapaloną, aż do momentu wyparowania zawartości miseczki.
 

 
 


Efekt

Po rozgrzaniu się kominka z zawartością miseczki, w powietrzu unosi się przepiękny zapach, który pomimo swojej intensywności, nie jest w żaden sposób dla nas uciążliwy, nie narzuca się, nie drażni, nie powoduje nudności, bólów głowy, a wprost przeciwnie sprawia, że czujemy się znacznie lepiej, jesteśmy odprężeni, spokojni, a nasze zmysły mają prawdziwą ucztę!

Na początek przeprowadziliśmy test w redakcji. Umieściliśmy kominek na stoliku, przy którym siadają petenci. Użyliśmy olejku pomarańczowego, który ma właściwości uspokajające, łagodzące bóle mięśniowe, napięcie, a także działa przeciwdepresyjnie.

Efekt przeszedł nasze oczekiwania, nie spodziewaliśmy się aż takiego odzewu, licznych komplementów wyrażonych między innymi w taki oto sposób: „co tak pięknie pachnie” już od samego wejścia do pomieszczenia, a także „cóż za nastrój”, „ u was już świątecznie”, „jak miło, aż się nie chce wychodzić” itp. Wszystkim poprawił się nastrój, zrobiło się bardzo sympatycznie, spokojnie, skrócił się dystans między petentami, a pracownikami redakcji. Postanowiliśmy, że kominek do aromaterapii zagości w redakcji na stałe i będziemy częściej korzystać z dobroczynnych olejków, dzieląc się również z tymi, którzy do nas przychodzą.  


Przyszedł czas na przetestowanie olejku w warunkach domowych, zaczęłam od salonu, gdzie spotykają się wszyscy domownicy po całym dniu ciężkiej pracy i ogromu spraw na głowie…

Zapach pomarańczy od dziecka kojarzy nam się nam bardzo przyjemnie, z magicznym czasem Świąt Bożego Narodzenia, więc przywołuje wspomnienia ciepłych, rodzinnych spotkań. Już sam ten fakt sprawia, że czujemy się zrelaksowani, odprężeni, sprawy dnia codziennego pozostawiamy za sobą, delektując się unoszącym w powietrzu aromatem, wszyscy jednocześnie poczuliśmy ochotę na zjedzenie pomarańczy, całe szczęście, że akurat mieliśmy je w domu i nikt nie musiał jechać na zakupy ;)

 

 

Nie mogę się już doczekać, jak olejek Dr Beta sprawdzi się w innej formie zastosowania, np. dodany do kąpieli, lub podczas masażu, ale o tym już następnym razem.Uwaga!
Na rynku mamy dostęp do ogromnej ilości olejków, w różnych przedziałach cenowych, jednakże nie wszystkie są naprawdę naturalne i posiadają gwarancję zgodności z normami Farmakopei Polskiej, która określa podstawowe wymagania jakościowe oraz metody badania produktów leczniczych i ich opakowań oraz surowców farmaceutycznych w Polsce. Jest opracowywana i wydawana przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Warto zwrócić na to uwagę, przecież chodzi tutaj o rzecz bezcenną, jaką jest nasze zdrowie, a olejki Dr Beta są dla nas bezpieczne. Do każdego olejku mamy dołączoną ulotkę z zaleceniami, stosowaniem, rodzajem dostępnych olejków, kręgi aromaterapeutyczne, które pomogą nam w doborze odpowiednich dla nas olejków.

Dr Beta® Aromatherapy Oils to gwarancja najwyższej jakości, czystych, naturalnych olejków eterycznych pochodzących bezpośrednio od producentów bez dodatków syntetycznych i rozpuszczalników.To jeszcze nie koniec naszych testów olejków Dr Beta, już wkrótce pojawią się również inne artykuły i filmy z metod zastosowania olejków w aromaterapii.
Źródło: portal udziewczyn.pl
 

Komentarze (3)

kasiawojtek (2012-12-17 22:52:17)
dzięki za pomysł
już wiem co kupić mojej siostrze pod choinkę:)))
NekropolisQueen (2012-12-14 14:41:24)
:)
O tak! ja również to uwielbiamJest to niesamowicie relaksujące i poprawia nastrój szczególnie w jesienno-zimowe dni. Każdy może sobie wybrać swój ulubiony olejek ze względu na zastosowanie, bądź nastrój, na co mamy ochotę.
majplezier1987 (2012-12-14 14:37:34)
:)
Uwielbiam jak zapach olejku unosi się w pokoju....
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar