2012-11-13

Moda Męska

RESERVED w 2012/2013 lookbook męski

Jeszcze nigdy hasło casual nie miało tylu znaczeń.  W męskiej zimowej kolekcji Reserved wszystko zależy od interpretacji. Marka pokazuje, jak nowocześnie nosić sprawdzone, klasyczne ubrania.Tej zimy męska kolekcja Reserved podąża za stylem i trybem życia współczesnego faceta. Podkreśla atuty świadomego i spełnionego odbiorcy, dla którego istotne jest ubranie idealnie dobrane do sytuacji.  Mężczyzna Reserved, to w zależności od sytuacji wyznawca klasyki, lecz również zwolennik nowoczesnych rozwiązań. Nie boi się łączyć różnych stylów, śmiało eksperymentuje z fasonem i kolorystyką. Projektanci marki stawiają przed nim kolekcję, która daje nieograniczone pole do kreowania własnego wizerunku. Wełnianą dyplomatkę łączą ze sportową, kolorową bluzą, a do puchowej kurtki proponują krawat. Kurtkę jeansową od dziś możemy traktować jak koszulę narzucając na nią obszerny sweter. Skórzane traperki nosić do garniturowych spodni.

W kwestii kolorów jest jedna zasada: cała sylwetka w szlachetnych barwach z jednym mocnym akcentem. Granaty łączą się z khaki, a żółć przełamuje ich monotonię. Połączenia szarości z czernią równoważy mocna ultramaryna.

Istotne w kolekcji zimowej dodatki: wełniane czapki, obszerne szale i ciepłe rękawiczki, niezbędne, kiedy temperatura spanie poniżej zera w tym sezonie nabrały również modnego wyrazistego charakteru.

Cała kolekcja Reserved na sezon zima 12/13  udowadnia nam jedno: klasyka jest zawsze w dobrym tonie, trzeba tylko umieć ją nosić.

Autor : Marketing Reserved

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar