2012-11-09

Biżuteria

Anja Rubik i Sasha Knezevic w najnowszej kampanii reklamowej APART

Pełne przepychu, zapierające dech w piersiach wnętrza. Niecodzienna sceneria i stylizacje dograne do perfekcji, jakby przeniesione z kultowych filmów Hollywood. To magiczny świat najnowszej sesji zdjęciowej zrealizowanej dla APART – z udziałem Anji Rubik i Sashy Knevezica. Kampania reklamowa, jakiej jeszcze nie było na polskim rynku – gwiazdka w iście bajkowym stylu.
 

 


Sesja zdjęciowa promująca najnowszą, świąteczną kolekcję APART ukazuje małżeństwo Anję Rubik
i Sashę Knezevica w pełnych ciepła i emocji scenkach. Niesamowita więź i radość ze wspólnej pracy jest widoczna na każdym ujęciu – Anja i Sasha uwielbiają razem pracować. To już trzecia realizacja APART z udziałem topowego małżeństwa świata mody.

Zachwycające stylizacje – rozświetlone biżuterią APART, przywodzą na myśl najlepsze lata „starego Hollywood”. Sesja prezentuje szeroki wybór biżuterii z najnowszej kolekcji – zarówno luksusową biżuterię z diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi, nowoczesne wzory z ceramiki, złota, ale także srebra.

Autorem zdjęć jest Marcin Tyszka. Bajkowe stylizacje przygotowała Agnieszka Ścibior. Kampania debiutuje w połowie listopada 2012 r.

Komentarze (1)

sylvana (2012-11-09 22:19:35)
Super...
ogromnie mi się podoba,taka nastrojowość już!  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar