2012-10-21

KSIĄŻKA

Sztuka dobrego życia z Mariolą Bojarską - Ferenc

Czy warto dbać o kondycję bez względu na wiek? I Jak zmienić styl życia na lepszy? Na te i inne pytania odpowiada Mariola Bojarska-Ferenc w swojej nowej książce „Sztuka dobrego życia”.
 

 
Polska ikona fitness - Mariola Bojarska-Ferenc już od 25 lat propaguje ideę zdrowego stylu życia. Okrągły jubileusz pracy w mediach zaowocował wydaniem najnowszej książki „Sztuka dobrego życia”. Każdy, komu temat dbania o zdrowie jest bliski będzie mógł zapoznać się z nowatorskimi dietami, korzystać z całodziennych, niskokalorycznych menu oraz poznać zalecenia specjalistów, którzy podpowiedzą m.in. jak radzić sobie ze stresem, czy cellulitem. Czytelnicy poznają także najnowocześniejsze formy ruchu, które pomogą poprawić kondycję i pozwolą pozbyć się zbędnych kilogramów. Książka do nabycia w księgarniach od 3 października 2012.

Mariola Bojarska-Ferenc za swoją życiową misję uważa popularyzację zdrowego stylu życia. To ona zapoczątkowała w Polsce modę na bycie fit. Autorka programu „Sztuka życia” emitowanego przez TVP2 i felietonistka. Prywatnie żona, matka, a od niedawna także teściowa.

W swoim zawodowym dorobku ma 3 kasety wideo z ćwiczeniami oraz 2 książki „Cudowny ruch” i „Zatrzymaj czas”, które spotkały się z uznaniem czytelniczek w całej Polsce. Należy do największych na świecie amerykańskich organizacji zajmujących się promocją zdrowia i fitnessu: ECA i IDEA. Jest bywalczynią światowych kongresów i szkoleń, na których poznaje aktualne trendy w dziedzinie zdrowia.

Najnowsza książka „Sztuka dobrego życia” jest poradnikiem dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą doładować swoje akumulatory i zmienić styl życia na lepszy. Autorka przybliża czytelnikom filozofię wellness w bardzo przystępnej i ciekawej formie.
 
Ponadto, podpowiada jak żyć, by poczuć się pewniej i osiągnąć sukces na różnych płaszczyznach życia zawodowego, prywatnego, emocjonalnego i finansowego. Czytelnicy znajdą odpowiedzi m.in. na takie pytania: jak zwiększyć apetyt na seks, jak schudnąć z głową, jak być damą, czy jak żyć zgodnie z ideą Eco.

Mariola Bojarska-Ferenc w dyskusjach ze specjalistami z dziedziny żywienia, uświadamia czytelnikom, jak stosując odpowiednią dietę i prowadząc aktywny tryb życia można zapobiegać rozmaitym dolegliwościom. Natomiast w rozmowach z gwiazdami filmu, estrady i politykami – m.in. Jolantą Kwaśniewską, Michałem Kamińskim, Ryszardem Kaliszem, czy Małgorzatą Domagalik - zdradza czytelnikom ich sekrety dbania o zdrowie i kondycję fizyczną.

W „Sztuce dobrego życia” autorka proponuje nowatorskie diety, m.in. oparte na gęstości energetycznej i odżywczej produktów. Dodatkowo, ponad 30 całodziennych, niskokalorycznych menu wraz z przepisami, ukierunkowanymi na zapobieganie najczęściej występującym kwestiom zdrowotnym, takim jak: np. bezsenność, czy cukrzyca. Przybliża także czytelnikom najnowocześniejsze formy ruchu takie jak: joga, medytacja, drums alive, pilates i wiele, wiele innych.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar