2012-10-19

Twarz

SEPHORA zaprasza Warszawianki na spotkanie

Indywidualne konsultacje oferowane przez ekspertów światowych marek w zakresie pielęgnacji twarzy, włosów oraz wykonania perfekcyjnego makijażu.
 

 


Sephora, lider sprzedaży kosmetyków selektywnych w Polsce i uznany autorytet w świecie piękna wyznaczający trendy, w dniach od 18 do 21 października 2012 roku zaprasza na kolejne spotkanie z serii Salony Ekspertów Sephora, które odbędzie się w centrum handlowym Arkadia w Warszawie. Podczas czterech dni eksperci najlepszych światowych marek będą udzielać indywidualnych, szczegółowych porad w zakresie pielęgnacji twarzy i włosów oraz uczyć, jak wykonać idealny makijaż dopasowany do danego typu urody oraz jak wykorzystać obowiązujące w tym sezonie trendy. Aby umówić się na konsultację w ramach Salonu Ekspertów Sephora wystarczy zadzwonić na infolinię dostępną pod numerami telefonów: 801 801 400 lub (12) 682 84 94 i wybrać dogodny dla siebie termin oraz godzinę. Dla wszystkich osób, które skorzystają z indywidualnych konsultacji, Sephora przygotowała w tych dniach atrakcyjne rabaty oraz upominki.

Aby poznać sekrety prawidłowej pielęgnacji twarzy i włosów oraz dowiedzieć się jak wykonać perfekcyjny makijaż, odwiedź Salon Ekspertów Sephora. Od 18 do 20 października 2012 roku w godzinach 10.00-22.00 oraz 21 października od 10.00 do 21.00, na specjalnie przygotowanym podium, ustawionym przed perfumerią Sephora w centrum handlowym Arkadia, na klientów czekać będą zaproszeni eksperci marek Dior, Estée Lauder, Shiseido, Benefit, Sisley oraz Rene Furterer. Określą oni m.in. typ cery, zbadają kondycję skóry, przeprowadzą diagnostykę skóry głowy, podpowiedzą jak zadbać o perfekcyjny kształt brwi, pomogą w doborze odpowiedniego podkładu i maskary oraz zaprezentują najnowsze trendy w makijażu na sezon jesień-zima 2012.

„W Sephora obserwujemy rosnącą świadomość klientów, którzy poszukują coraz bardziej zaawansowanych produktów, zwłaszcza w segmentach pielęgnacji i makijażu oraz najwyższej jakości obsługi i profesjonalnego doradztwa. To wszystko znajdują na co dzień w perfumeriach Sephora, o czym świadczą przyznane nam nagrody konsumenckie m.in. »Laur Klienta« oraz »Godło Jakości«. Dla wymagających klientek stworzyliśmy też cieszące się ogromną popularnością spotkania z cyklu Salony Ekspertów Sephora, podczas których udzielamy kompleksowych, indywidualnych konsultacji, z których każda trwa około półtorej godziny i obejmuje diagnostykę skóry, porady dotyczące pielęgnacji twarzy, najnowszych trendów w makijażu oraz pielęgnacji brwi lub włosów. Podczas jednego Salonu Ekspertów Sephora przeprowadzamy zwykle około 500 konsultacji” – powiedziała Małgorzata Dzięcielewska, dyrektor ds. marketingu, Sephora Polska. „Zapraszam warszawianki do centrum handlowego Arkadia, aby w relaksującej i swobodnej atmosferze skorzystały z fachowej wiedzy i porad najlepszych specjalistów w dziedzinie kosmetyki” – dodała Małgorzata Dzięcielewska.

W 2011 roku odbyło się osiem spotkań w ramach projektu Salony Ekspertów Sephora w siedmiu miastach w Polsce. W tym roku z fachowych porad ekspertów skorzystały już mieszkanki Warszawy, Gdyni, Lublina, Wrocławia, Poznania, Krakowa oraz Łodzi. Kolejne spotkania odbędą się w Katowicach i Szczecinie.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar