2012-10-16

ROZRYWKA

Kate Moss – najbardziej imprezowa top modelka

Tagi: plotki, film
Kate Moss jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych modelek na świecie. Mimo, że nie jest już najmłodsza w branży, w 2011 roku zajęła 3 miejsce w rankingu najlepiej zarabiających modelek według magazynu „Forbes”.  „Vogue” uznał ją za najlepiej ubraną kobietę dekady. Wielbiciele plotkarskich portali z pewnością znają ją głównie z imprezowych wyskoków.


 
„Biografie: Kate Moss” już w sobotę 20 października o 21:00 i 02:00 na kanale Club TV.

Kate urodziła się w 1974 roku w Addiscombe w Anglii. W 1988 roku została „odkryta” na lotnisku JFK w Nowym Jorku i od tamtej pory jej kariera potoczyła się błyskawicznie. Zaczęła pojawiać się na okładkach najbardziej prestiżowych modowych magazynów. Przełomem w jej karierze był moment, w którym została twarzą marki Calvin Klein. Pracowała dla Dolce & Gabbana, Gianiego Versace, Yves Saint Laurent i Coco Chanel.

W 2005 roku gazeta „Daily Mirror” opublikowała zdjęcia modelki wciągającej kokainę. Moss szybko zyskała przydomek „Kokainowa Kate” i równie szybko przestała się tym przejmować.

Moss znana jest ze swojej słabości do przystojniaków. W latach 90. spotykała się z aktorem Johnnym Deppem, później wpadła w destrukcyjny związek z petem Doherty’m, obecnie jest żoną Jamiego Hince’a i istnieje szansa, że wreszcie się ustatkuje.

 
Komentarze (1)

patrycja (2012-10-17 17:17:03)
,
Bardzo lubię Kate Moss, jedna z najładniejszych modelek
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar