2012-10-15

Nowinki

Natasha Pavluchenko na Live Fashion Exhibition w Lizbonie

23-27 października br. w Centro Cultural de Belém w Lizbonie będzie miała miejsce wystawa „Designed in Poland" zorganizowana przez Ambasadę RP w Lizbonie i Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Wystawa prezentuje nowoczesne wzornictwo przemysłowe, a podczas jej oficjalnego otwarcia będzie można zobaczyć modowy performance stworzony przez Natashę Pavluchenko.
 


 


23 października podczas „Live Fashion Exhibition” Natasha Pavluchenko zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję wiosna-lato 2013 „Tristezza”. Stylizacje zostaną uzupełnione o dodatki stworzone we współpracy z projektantem Slav Nowosad.

Pokaz będzie mieć nietypową formułę performance. Modelki pojawią się wśród gości wydarzenia, którzy z bliska będą mogli obejrzeć propozycje na wiosnę-lato 2013.

Jest to kolejna współpraca Nataschy Pavluchenko z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych. W 2011 roku projektantka wzięła udział w festiwalu Design Het Budapest. Jej pokaz został wzbogacony o biżuterię zaprojektowaną przez Mariusza Gliwińskiego.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar