2012-10-12

WSPIERAMY AKCJE

Podarujmy dzieciom szczęśliwe dzieciństwo i rodzinne święta

Z początkiem października 2012 roku ruszyła sprzedaż charytatywnych kartek świątecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Akcja skierowana jest do firm zaangażowanych społecznie, które chcą wspierać najbardziej potrzebujących. Każda zakupiona kartka świąteczna pomoże opuszczonym i osieroconym dzieciom, które w SOS Wioskach Dziecięcych odnajdują dom i szanse na lepszą przyszłość.


W tym roku 9 wyjątkowych karnetów świątecznych specjalnie dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce przygotowało wydawnictwo Ilustris. Dobrze rozpoznawalne projekty Ilustris wyróżnia dbałość o estetykę i przede wszystkim przekonanie, że na co dzień można i warto zmieniać siebie i świat na lepsze.

Dochód ze sprzedaży dobroczynnych kartek świątecznych zostanie przeznaczony na rzecz wychowanków SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce, dając im szansę na szczęśliwe dzieciństwo i sprzyjające warunki do rozwoju.

Partnerami akcji są: Starlink, BRIEF, Radio PIN, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej (SAR) oraz Media&Marketing.

Wszystkie informacje związane z zamówieniem dla firm charytatywnych kartek świątecznych znajdują się na stronie www.sosdladzieci.pl.

***

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce to organizacja dobroczynna, która opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi oraz działa na rzecz umacniania rodzin zagrożonych rozpadem. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie, z powodzeniem realizujemy swoją misję w Polsce już od prawie 28 lat. Pod opieką Stowarzyszenia znajduje się obecnie ponad 1250 dzieci.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar