2012-10-10

Pielęgnacja ciała

Innowacyjne mleczka do ciała Eveline


 

 


EKSPERT RADZI: Specjalista dermatolog,
Bożena Bierzeniewska


Każda kobieta chce, aby skóra jej ciała była jędrna, gładka i elastyczna. O skórę trzeba  szczególnie starannie dbać w okresie jesieni i zimy, gdyż wtedy jest ona narażona na większe wysuszenie i utratę sprężystości. Chlorowana woda, centralne ogrzewanie, częste występowanie alergii, niestety ujemnie wpływają na stan i wygląd skóry i dlatego wymaga ona przemyślanego wspomagania zewnętrznymi preparatami, które pomogą jej w utrzymaniu dobrej kondycji. Większość osób nie lubi natłuszczających maści, które na długo pozostawiają na skórze tłusty film i powodują dyskomfort. Z kolei zwykły krem nawilżający nie jest gwarancją głębokiego i długotrwałego nawilżenia. Idealny preparat do pielęgnacji ciała ma lekką konsystencję, ale jego skład jest wzbogacony w składniki, które aktywnie wspomagają zachowanie nawilżenia. Balsam do ciała powinien działać dwukierunkowo i z jednej strony od razu wygładzać skórę, a z drugiej powinien uruchamiać procesy, które będą stymulowały naturalne nawilżenie skóry. Mnogość i różnorodność balsamów dostępnych na półkach sklepów powoduje, że kobieta często nie wie czym kierować się w wyborze. BioHyaluron 4D to linia trzech innowacyjnych mleczek do ciała, które mogą być zastosowane przez każdą kobietę. Mogą być one wykorzystywane jako pojedynczy produkt, jak również stanowić uzupełnienie stosowania innych balsamów (na przykład antycellulitowych). BioHyaluron 4D to kosmetyki, których kluczowym zadaniem jest przeze wszystkim odbudowa nawilżenia i regeneracja. W skład serii wchodzą trzy produkty: Mleczko Do Ciała Głęboko Nawilżające, Mleczko Do Ciała Odżywczo – Regenerujące i Mleczko Do Ciała Ujędrniajaco – Wygładzające. 

Każdy z tych produktów zawiera: kwas hialuronowy, urea i minerały wód termalnych (Oligoceane™). Kwas hialuronowy zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry. Jego niezwykle silne właściwości wiążące wodę są od lat szeroko wykorzystywane w dermatologii i recepturach kremów. Urea to składnik o działaniu normalizującym rogowacenie, działa przeciwświądowo i poprawia funkcjonowanie ochronnej bariery lipidowej. Minerały działają odżywczo i uzupełniają niedobory składników niezbędnych do procesów regeneracji.

Mleczko głęboko nawilżające zostało wzbogacone o masło shea, które ma działanie nawilżające, kojące podrażnienia i działa ochronnie. Jego duża biozgodność z lipidami skóry sprawia, że działa ono szybko i skutecznie. Olejek makadamia ujędrnia, wygładza i napina skórę. Mleczko regenerujące ma dodatkowo w składzie potrzebne skórze witaminy A, E i F, które nawet po krótkim stosowaniu poprawiają elastyczność skóry. Kobiety, które uważają, że ich skóra wymaga przede wszystkim ujędrnienia powinny sięgnąć po mleczko o działaniu ujędrniająco - wygładzającym, które oprócz wymienianych kluczowych składników zawiera: olejek z awokado, masło shea oraz kolagen i elastynę. Kosmetyk ten podobnie jak poprzednie produkty wygładza i intensywnie  nawilża skórę. Olejek z awokado zawiera duże ilości witaminy A, C, D i E, które działają antyoksydacyjnie, neutralizują wolne rodniki i zapobiegają starzeniu się skóry. Zawarte w nim bogactwo kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 9 pomaga skórze w nawilżeniu, uelastycznia ją i czyni bardziej odporną na niekorzystne wpływy środowiska. Kolagen ma znacznie napinające skórę i  poprawiające jędrność.

Mleczka do ciała bioHyaluron 4D to innowacyjne kosmetyki ukierunkowane przede wszystkim na szybką skuteczność. Ich formuła jest tak dobrana, że praktycznie każda kobieta może sięgnąć po preparaty z tej serii. Kobiety, które zdecydują się na używanie tych kosmetyków i będą to robiły systematycznie zauważą, że skóra ich ciała błyskawicznie odzyskuje: nawilżenie,  jędrność i sprężystość.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar