2012-10-09

MOTOKOBIETA

Eksplozja sztuki - Syrena Sport Art Session

Już w nadchodzącą sobotę w Krakowski klubie Fabryka odbędzie się jedyna w swoim rodzaju impreza Syrena Sport Art Session, na której nie może Was zabraknąć!
 

 

Żołądkowa Gorzka w ramach akcji odbudowy legendarnego pojazdu prosto z PRLu – Syreny Sport zaprasza na najgorętszą imprezę w mieście! Ten wyjątkowy wieczór to potrójne połączenie wrażeń. Malarski live act i nietuzinkowe dźwięki podane na żywo dopełnione będą multimedialnym pokazem, czyli czeka nas prawdziwa bomba dla zmysłów.

Street Artowy Jam to jedyna okazja, dzięki której każdy będzie mógł stworzyć nową wersję legendarnej Syreny Sport, poznać jej historię i zgłębić tajniki tego niebanalnego sportowego auta. W czasie imprezy wiele atrakcji, konkursów i nagród.

Razem z takimi artystami jak VHS Crew (forin, Ogryz42, Tempzey),Sidle (efszesnaście) a także wszystkimi chętnymi stworzymy wyjątkowe graffiti i tchniemy nowe życie w największą legendę PRLu! O oprawę muzyczną zadbają: Mc Silk&Gang Bang Band, Daniel Druz, Przeplach, Sh Jack i VJ CapsLock!

Syrena Sport Art Session to zwieńczenie konkursu, w którym do wygrania jest voucher na jazdę po prawdziwym torze wyścigowym. Reguły konkursu są proste – pomaluj Syrenę! Wystarczy wejść na stronę syrenastudio.pl i stworzyć niepowtarzalny projekt żołądkowego auta. My nagrodzimy twoją kreatywność. Jak mówi popularne przysłowie „Sky is the limit!” zatem do dzieła!

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar