2012-10-04

Nowinki

Gwiazdy na otwarciu kolejnego salonu Aryton

Aryton, polska marka damskiej odzieży ekskluzywnej, oficjalnie otworzyła kolejny salon sprzedaży – w CH Arkadia w Warszawie.
Z okazji oficjalnego otwarcia salonu w Arkadii przygotowano specjalny shopping-event. Zaproszono wiele gwiazd, które licznie pojawiły się, by zobaczyć najnowszą kolekcję jesień-zima.  Można było zapoznać się z najnowszymi trendami i wysoką jakością tkanin.

Obecnie marka Aryton wdraża nową strategię i kieruje swoje produkty także do młodszej klientki. Najnowsza linia ubrań to modna, minimalistyczna forma, która doskonale sprawdza się na oficjalnych przyjęciach, jak i na co dzień. Kolekcja na pewno przypadnie do gustu osobom, które chcą być modne oraz cenią minimalizm i wysoką jakość materiałów jak kaszmir, wełna lub skóra.

Marka i firma Aryton to polska firma rodzinna, działająca na rynku od 20 lat, projektująca  i produkująca ubrania doskonałej jakości dla wymagających kobiet. Laureat wielu nagród, w kilkakrotnie Doskonałości Mody Twojego Stylu.  Marka posiada ponad 30 salonów w całej Polsce i planuje kolejne otwarcia. 

Organizacja eventu:  agencja Aliganza

Zdjęcia: Akpa


Zapraszamy do galerii zdjęć.

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

sylvana (2012-10-09 22:55:46)
Super ciuszki mają...
 uwielbiam ich za płaszcze 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar