2012-10-02

DEKORACJA WNĘTRZ

Because life is a pretty pleasure

Tagi: dekoracje
Przed nami najciekawsza z pór roku - zmienna, zaskakująca humorami i o wielu twarzach: czasem pięknie słoneczna, czasem smagająca chłodem. Niektóre dni przynoszą chandrę i rozdrażniają, inne - zachwycają różnorodnością kolorów, promieniami przenikającymi przez chmury i energią, jakiej nie ma żadna z innych pór roku w Europie.

Wybraliśmy to, co w jesieni najpiękniejsze: kolorowe liście na spacerze w słoneczny dzień zainspirowały skład girlandy Autumnleaves - ciepłą, pełną mocnych kolorów, odważną esencję jesieni.

Kiedy za oknem buro, myśli wędrują w stronę słońca i miejsc, gdzie jest go jeszcze mniej - śmiało możemy inspirowac się Skandynawami, którzy w doskonały sposób radzą sobie z tym problemem łącząc jasne, świetliste kolory z naturalną szarością i przyjemnym beżem, przywołującym na myśl wypłukane przez morze drewno. Girlanda by prettypleasure to skandynawska prostota w delikatnym wydaniu.

W dziecięcym pokoju rozsiadły się koniki z Dalarna. Oryginalne, o prostym kształcie, w czystych kolorach - legenda głosi, że te pierwsze strugali drwale dla swoich dzieci, aby strzegły przed złymi duchami. My stworzyliśmy nową ich odsłonę - girlandę Dala'sdream, która ochroni przed współczesną wersją złych duchów: smutkami i chandrą, wnosząc radość i spokój.

A kiedy spadnie pierwszy śnieg, w mroźny poranek wybiegamy ulepić bałwana. Czy jest coś przyjemniejszego? Wracając, roześmiani i ze zmarzniętymi policzkami, popijamy gorącą herbatę i wspominamy spotkanie z nowym gościem w naszym ogródku -  Meet the Snowman

Wieczorem sięgamy po gruby koc, książkę, płytę, grę, zabawkę - to, co lubimy najbardziej. I kroplę orzeźwienia, żeby móc cieszyć się leniwym wieczorem. To Lime&pink grapefruit. Po prostu.

Gdy zrobi się już ciemno, przyjemnie pójść spać widząc nad głową gwiazdy na niebie - i te prawdziwe, bardzo daleko, i te blisko, bliżej, niż myślisz. Teraz każdy może mieć swoją gwiazdkę z nieba!

I nie ma już znaczenia, czy za oknem hula wiatr, wichura wygina drzewa czy właśnie wschodzi piękne słońce. Każdy dzień może być dokładnie taki, jak chcemy - jesień zachwycać nawet w szare dni, a zima bawić także wtedy, gdy zbyt zimno.

Because life is a prettypleasure!

 --
www.kolorowekule.pl
www.cottonballlights.pl
www.facebook.com/cottonballlights

 

Komentarze (1)

nniesia (2012-11-02 23:38:47)
:)
 przyda mi się troszkę inspiracji ;)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar