2012-09-30

Nowinki

Ćwieki znowu na topie!

Ćwieki to absolutny hit tej jesieni. Najnowsze kolekcje pokazują, że „ostre” ozdoby pasują do każdej stylizacji - od punkowej po słodką pin-up girl. Na wybiegach projektantów, jak Armani, Prada czy Cavalli, królują teraz skórzane sukienki, buty, jeansy i torby „nastroszone” ćwiekami. Ale nie tylko wielcy projektanci mody sięgają po kolce… ostrych ozdób nie zabrakło również w najnowszej kolekcji Maximus Fashion Center.

 


 W sezonie 2012/2013 ćwieki triumfalnie wchodzą na salony! Jeśli chcesz pozostać trendy, upewnij się, że w twojej szafie nie zabraknie „ostrych” ozdób. Dotąd ćwieki – symbol mody z lat 80-tych -kojarzone były głównie z subkulturą punków, zbuntowaną młodzieżą. Ale „ostre” i błyszczące ozdoby szybko trafiły do kultury popularnej, by z symbolu rebelii i anarchii, stać się modnym i pożądanym dodatkiem.

Z paryskich i mediolańskich wybiegów mody, ćwieki trafiły ostatnio także do polskich sklepów. Znane i popularne marki podchwyciły nowy trend. Wystarczy przyjrzeć się kilku propozycjom w jesienno-zimowej kolekcji Maximus Fashion Center, by odkryć, że ćwieki można wkomponować w każdy element damskiej garderoby. Kolce pasują zarówno do „ciężkich” butów, jak i klasycznych jeansów, czy prostych t-shirtów. Ostre, błyszczące ozdoby każdej jesiennej stylizacji dodadzą szczyptę buntu i zadziorności.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar