2012-09-27

CIEKAWOSTKI

Wielkie zdjęcia małych ludzi

Wywołać uśmiech dziecka jest bardzo łatwo, ale uwiecznić go na zdjęciu to trudne zadanie. Robimy więc setki fotografii i... wszystkie są przeciętne. Dla tych, którzy chcą, aby zdjęcia ich dzieci lub dzieci ich znajomych utrwalały na wiele lat szczęśliwe chwile, Akademia Nikona przygotowała warsztaty „Fotografii dziecięcej i rodzinnej“, które poprowadzi Aleksandra de Soleil.

 

Dzieci są jednym z najwdzięczniejszych tematów do fotografowania, ale ze swej natury to bardzo wymagający obiekt. Spędziliście kiedyś mnóstwo czasu na robieniu zdjęć dzieciom i nic z tego nie wyszło? Zdjęcia były nieostre lub nie udało wam się złapać w kadrze rozbieganych maluchów? Na warsztatach Akademii Nikona podpowiemy co zrobić, aby sesja zdjęciowa w rodzinnym gronie była dobrą zabawą – nie tylko dla najmłodszych. Przedstawimy zasady, jakie obowiązują podczas fotografowania dzieci oraz porozmawiamy o tym, jak poradzić sobie z kompozycją kadrów.

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które robią setki zdjęć dzieci i wciąż nie są z nich zadowoleni. Zapraszamy nie tylko rodziców, ale także osoby, które chciałyby zająć się fotografią dziecięcą zawodowo. Zajęcia prowadzi prekursorka i propagatorka fotografii dziecięcej w Polsce - Aleksandra de Soleil, która dołączyła właśnie do wykładowców Akademii Nikona. Jest inicjatorką i przedstawicielem Polskiego Stowarzyszenia Fotografów Dziecięcych oraz współzałożycielką Akademii Fotografii Dziecięcej. Spełnia się jako trener warsztatów fotografii dziecięcej, jest częstym gościem programów telewizyjnych, radiowych, portali poświęconych rodzicom, gdzie występuje w roli eksperta od techniki fotografowania dzieci. Z wykształcenia i zamiłowania pedagog i fotograf. Fotograficznym szlifom poddana w Londynie. W swojej pracy stawia na prawdę i emocje, nie wykonuje sesji stylizowanych. Za swój główny atut uważa wyjątkowe podejście do Najmłodszych, czego odzwierciedleniem są kipiące od emocji fotografie.

Dla wszystkich, którzy na zajęcia z fotografii dziecięcej i rodzinnej zapiszą się odpowiednio wcześnie - czeka specjalna cena First Minute! Warto się zatem pośpieszyć i zamówić już dziś!

Więcej informacji o zajęciach:
http://www.akademianikona.pl/warsztaty/68/fotografia-dziecieca-i-rodzinna/

Warsztaty odbędą się:
-    10 listopada br. w Warszawie,
-    24 lutego 2013 r. w Krakowie.


   

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar