2012-09-27

ROZRYWKA

Kraina namiętności

Tytułowa kraina to dolina pełna winnic i czarowna sceneria dla burzliwej historii miłości Valerii i Francisca. Ona jest piękną i silną kobietą, która doskonale wie, czego chce. On to błyskotliwy i przedsiębiorczy przystojniak. Co się zdarzy, gdy zostaną partnerami w interesach? „Kraina namiętności” na kanale Zone Romantica od 1 października 2012 codziennie od 18:00, po trzy odcinki.

  

Valeria San Roman (Gabriela Spanic) jest piękną kobietą, której silny charakter pomógł przetrwać brak miłości ojca, zawód miłosny, i totalne poczucie samotności. Valeria zarządza winnicą należącą do jej ojca, Chemy, który zawsze był z córki niezadowolony. Dzień przed własnym ślubem Valeria odkrywa, że jej ojciec zapłacił narzeczonemu, a małżeństwo miało być częścią biznesu, który zawsze liczył się dla Chemy najbardziej.

Francisco Contreras (Saul Lisazo) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem; przed kilku laty owdowiał, mieszka z synem w mieście. Pewnego dnia odwiedza swego ojca, właściciela rancza w dolinie i odkrywa, że ojciec ożenił się z Marcią, dziewczyną, która najpierw zrujnowała ranczo, a później doprowadziła męża do samobójstwa. Francisco postanawia zostać w posiadłości i spróbować ją uratować przed bankructwem.

Splot okoliczności sprawia, że Valeria i Francisco poznają się i stają się wspólnikami w interesach, ku obopólnej korzyści. Z powodu silnych osobowości początki współpracy są pełne konfliktów, jednak z czasem miedzy wspólnikami rodzi się uczucie zdolne przetrwać wszelkie burze, przeciwności i próby zniszczenia. A tych nie szczędzą zakochanym Chema, Marcia, która wkrótce stanie się jego kochanką, była dziewczyna Franscisca Paula i Miguel, chciwy niedoszły mąż Valerii.

Tytuł oryginalny: Tierra de Pasiones
Produkcja: USA 2006
Liczba odcinków: 172
W rolach głównych: Gabriela Spanic, Saul Lisazo, Catherine Siachoque, Geraldine Bazan, Francisco Gattorno, Ariel Lopez Padilla, Bernie Paz i inni.
 
Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar