2012-09-27

WARTO WIEDZIEĆ

Festiwal Yorków czyli wielkie święto z okazji 10-lecia żywienia Yorków w Polsce!

Trzy ostatnie dni września będą obfitowały w wyjątkowe wydarzenia specjalnie przygotowane dla właścicieli i miłośników rasy Yorkshire Terrrier. W wybranych sklepach zoologicznych w całej Polsce odbędą się animacje (w Katowicach w sklepie Leopardus w Silesia City Center), w trakcie których każdy chętny właściciel Yorka zdobędzie cenne informacje na temat zdrowia i żywienia swojego psa, a także otrzyma atrakcyjne upominki specjalnie dedykowane ukochanemu pupilowi.
Zwieńczeniem „Festiwalu Yorków” będzie wielka impreza w katowickim Silesia City Center, która odbędzie się 30 września. W programie między innymi bezpłatne porady lekarza weterynarii, behawiorysty, groomera i konsultantów ds. Zdrowego Żywienia,  a także atrakcyjne quizy z nagrodami oraz konkurs na najlepiej wystawionego yorka.

Jesteś wielkim miłośnikiem rasy Yorkshire Terrier? Jeśli tak, to z pewnością zależy Ci, aby Twój pies, z którym spędzasz każdy dzień i każdą wolną chwilę jak najdłużej cieszył się zdrowiem i dobrą kondycją. Zaplanowane w końcówce września wydarzenia związane z „Festiwalem Yorków” będą doskonałą okazją, aby spędzić miło czas ze swoim czworonogiem, a przy okazji zdobyć cenne informacje na temat jego zdrowia i wychowania. Organizator i pomysłodawca przedsięwzięcia, firma Royal Canin Polska, w tym roku obchodzi 10-lecie karmy Yorkshire Terrier. Jubileusz ten pragnie świętować wspólnie z liczną społecznością posiadaczy i wielbicieli tej rasy.
Podczas eventu, który odbędzie się w katowickim Silesia City Center, każdy właściciel yorka otrzyma kupon upoważniający do odbioru 500 g karmy Yorkshire Terrier gratis.

Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli Yorków wraz ze swoimi czworonożnymi Przyjaciółmi na wielką imprezę:
 
30 września 2012 roku
Silesia City Center
Plac Gwiazd, I p.
W godz. 11-17
Co godzinę atrakcje i konkursy!

 
W programie bezpłatne porady specjalistów: lekarza weterynarii, konsultantów ds. Zdrowego Żywienia, behawiorysty oraz groomera. Wydarzenie będzie także niepowtarzalną okazją do przedstawienia światu Twojego psa w specjalnym konkursie na najlepsze wystawienie yorka. Możesz również udowodnić wszystkim, że Twój York świetnie radzi sobie na torze agility. Już dziś możesz przemyśleć, jak zaprezentować go szerokiej publiczności. Co godzinę liczne atrakcje i  konkursy.
Szczegółowe informacje pod adresem: http://www.royal-canin.pl/festiwalyorkow


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar