2012-09-25

Twarz

Cera bez niedoskonałości UNDER TWENTY ANTI! ACNE i MEN ANTI! ACNE

Sezon Jesień / Zima 2012 obfituje w różnorodne trendy w makijażu i stylizacji. Łączy je jedno – idealna porcelanowa cera noszących je modelek.

Dla tych, którzy pragną inspirować się trendami oraz tych, którzy marzą o idealnej cerze bez niedoskonałości, UNDER TWENTY prezentuje dwie odmienione w sezonie Jesień / Zima 2012 kolekcje: ANTI! ACNE oraz MEN ANTI! ACNE. Nowe opakowania nawiązują do trendów w designie, a formuły nowych kosmetyków – Peelingu myjącego i Toniku łagodząco – myjącego pomagają skutecznie walczyć z niedoskonałościami.

Puchate futra i peleryny oversize, renesansowe złoto, azjatyckie wzory, butelkowa zieleń w militarnym wydaniu, kobalt walczący o palmę pierwszeństwa z krwistą czerwienią… Światowe wybiegi pełne są inspiracji na nadchodzący sezon Jesień / Zima 2012. Propozycje modowe uzupełniają odważne makijaże, w których dominują wyraziste bordowe usta lub powieki we wszystkich barwach tęczy. Propozycje od stylistów i wizażystów łączy jedno – piękna, zdrowa, świetlista cera o ujednoliconym, naturalnym kolorze.

Justyna Szpanka, Ekspert naukowy UNDER TWENTY

Zdrowy, promienny i pozbawiony niedoskonałości wygląd cery można uzyskać dzięki systematycznej i kompleksowej pielęgnacji. Dzień po dniu należy stosować przeznaczone do młodej cery kosmetyki pielęgnacyjne w określonym rytuale. Rano warto sięgnąć po produkty oczyszczające zawierające łagodne substancje powierzchniowo czynne. Pozwala to na usunięcie zanieczyszczeń i nadmiaru sebum z powierzchni twarzy, a jednocześnie pomaga chronić płaszcz lipidowy skóry zabezpieczając przed jej nadmiernym wysuszeniem. Kolejnym krokiem jest zastosowanie kremu pielęgnacyjnego, który, regulując pracę gruczołów łojowych, będzie przeciwdziałał błyszczeniu się skóry. Warto stosować kosmetyki antybakteryjne, które działają przeciwtrądzikowo. W ciągu dnia świetnie sprawdzą się kremy koloryzujące, które dodatkowo zmniejszą widoczność niedoskonałości. Rytuał należy zakończyć oczyszczeniem skóry przed snem i ponownym zastosowaniem kremu pielęgnującego. 2 – 3 razy w tygodniu można wykonać peeling i zastosować maseczkę. Peeling usunie martwe komórki naskórka i poprawi koloryt skóry, a maseczka doskonale ją odżywi. Warto wdrożyć się w rytuał codziennej pielęgnacji i zyskać rezultaty w postaci pięknej, lśniącej cery bez niedoskonałości.     

W sezonie Jesień / Zima 2012 marka UNDER TWENTY przygotowała niespodziankę – nową odsłonę kosmetyków z linii UNDER TWENTY ANTI! ACNE oraz UNDER TWENTY MEN ANTI! ACNE. Skuteczne i bezpieczne formuły produktów stworzonych do codziennej pielęgnacji młodej cery zamknięte zostały w odmienione, nawiązujące do trendu pop-art opakowania. Linia UNDER TWENTY ANTI! ACNE została również uzupełniona o dwa nowe kosmetyki - Peeling myjący przeciw zaskórnikom oraz Tonik łagodząco – matujący przeciw rozszerzonym porom, które pomagają oczyszczać i matować skórę, przeciwdziałając powstawaniu niedoskonałości.

Z kosmetykami UNDER TWENTY ANTI! ACNE marzenie o idealnej cerze bez niedoskonałości w tym sezonie może się spełnić!

UNDER TWENTY ANTI! ACNE
UNDER TWENTY ANTI! ACNE to program codziennej pielęgnacji przeciw niedoskonałościom. Dzięki formule 24h PRZECIW! TRĄDZIKOWI, kosmetyki UNDER TWENTY ANTI! ACNE pomagają pielęgnować skórę ze skłonnościami do niedoskonałości. Skuteczność zawdzięczają innowacyjnej kompozycji substancji matujących i zapobiegających trądzikowi oraz substancji oczyszczających. W skład linii wchodzą kosmetyki do oczyszczania, złuszczania, nawilżania skóry ze skłonnością do niedoskonałości, jak również maseczki i fluidy do młodej cery.

•    NOWOŚĆ! UNDER TWENTY ANTI! ACNE Peeling myjący przeciw zaskórnikom

Peeling myjący przeciw zaskórnikom przeznaczony jest do pielęgnacji cery z niedoskonałościami. Formuła peelingu wzbogacona została o salicylan sodowy, kwas migdałowy, wyciąg z lukrecji i perełki peelingujące aby skutecznie oczyszczać, matować i wygładzać skórę.
 Sugerowana cena detaliczna:     14,99 PLN        Poj.  150 ml

•    NOWOŚĆ! UNDER TWENTY ANTI! ACNE Tonik łagodząco – matujący przeciw rozszerzonym porom
Nowy Tonik łagodząco – matujący przeciw rozszerzonym porom, dzięki zawartości aktywnego cynku, kwasu migdałowego i wyciągu z lukrecji, skutecznie wyrównuje poziom pH, zwęża pory, matuje i zapobiega niedoskonałościom, wspomagając redukcję stanów zapalnych.
Sugerowana cena detaliczna:       13,50 PLN        Poj.  200 ml

Pozostałe kosmetyki w linii ANTI! ACNE:

•    UNDER TWENTY ANTI! ACNE 3w1 żel myjący + peeling wygładzający + maska regulująca
Kosmetyk łączy w sobie 3 zastosowania – żelu myjącego, peelingu oraz maseczki. Peelingujące drobinki odblokowują pory, eliminują zaskórniki i złuszczają martwy naskórek, podczas gdy aktywna formuła myjąca głęboko oczyszcza i odświeża skórę. Stosowany jako maska, długotrwale matuje i reguluje wydzielanie sebum, zmniejszając tym samym tendencję skóry do przetłuszczania się.
Sugerowana cena detaliczna:       15,99 PLN        Poj. 150 ml

•    UNDER TWENTY ANTI! ACNE Żel do mycia oczyszczająco – matujący

Żel do mycia oczyszczająco – matujący swoją skuteczność zawdzięcza formule zawierającej aktywny cynk i ekstrakt z cytrusów. Kosmetyk pomaga ściągać rozszerzone pory, zapobiegać niedoskonałościom, regulować wydzielanie sebum zmniejszając tym samym przetłuszczanie się skóry.
Sugerowana cena detaliczna:       13,99 PLN        Poj. 200 ml

•    UNDER TWENTY ANTI! ACNE Krem nawilżająco - matujący przeciw błyszczeniu
Krem skutecznie nawilża, zapobiega niedoskonałościom i poprawia koloryt cery. Zawarte w formule kosmetyki algi wpływają regulująco, zapobiegają procesom zapalnym skory oraz niwelują prawdopodobieństwo ponownego powstawania niedoskonałości. Cząsteczki MICRO-matujące pochłaniają nadmiar sebum, nadając matowy wygląd, zaś Allantoina i Glucam posiadają właściwości wygładzające i zmiękczające, łagodząc podrażnienia skóry.
Sugerowana cena detaliczna:       14,99 PLN        Poj. 75 ml

•    UNDER TWENTY ANTI! ACNE Cera Wrażliwa Kremowy żel do mycia twarzy

Kosmetyk idealny do codziennej pielęgnacji skóry z niedoskonałościami dla osób z cerą wrażliwą, alergiczną oraz ze skłonnościami do zmian trądzikowych. Formuła kremowego żelu, zawierająca m.in. aktywny cynk o działaniu antybakteryjnym sprawia, że kosmetyk skutecznie oczyszcza skórę i jednocześnie, dzięki zawartości wyciągu z aloesu i ogórka, delikatnie pielęgnuje i nawilża. 
Sugerowana cena detaliczna:       14,59 PLN        Poj. 150 ml

•    UNDER TWENTY ANTI! ACNE Cera Wrażliwa Tonik antybakteryjny przeciw zaskórnikom
Dzięki delikatnej formule zawierającej wyciąg z aloesu i aktywny cynk, tonik jest idealnym kosmetykiem  do codziennej pielęgnacji skóry z niedoskonałościami i tendencją do wrażliwości. Tonik delikatnie, ale skutecznie dba o skórę, stabilizując poziom pH, działa antybakteryjnie, pomaga odblokować pory i zmatowić skórę. W efekcie skóra jest łagodnie oczyszczona i świeża – bez podrażnień.
Sugerowana cena detaliczna:       13,50 PLN        Poj. 200 ml

UNDER TWENTY MEN ANTI! ACNE

Linia UNDER TWENTY MEN ANTI! ACNE to kosmetyki do codziennej pielęgnacji męskiej skóry z niedoskonałościami, ze skłonnością do przetłuszczania się, rozszerzonych porów i zwiększonej wrażliwości (np. po goleniu).  Skuteczność działania zawdzięczają formule „24h PRZECIW! TRĄDZIKOWI” – kompozycji składników aktywnych oraz substancji oczyszczających, odpowiednich dla młodej skóry męskiej. Dzięki kosmetykom z linii MEN ANTI! ACNE, skóra zostaje dokładnie oczyszczona, jest odpowiednio pielęgnowana, bez niedoskonałości.

•    UNDER TWENTY MEN ANTI! ACNE Żel myjący głęboko oczyszczający

Kosmetyk idealny do codziennej pielęgnacji skóry męskiej z niedoskonałościami. Skuteczność zawdzięcza formule „24h PRZECIW! TRĄDZIKOWI”, dzięki której pomaga zapobiegać trądzikowi i zaskórnikom, głęboko oczyszcza i matuje skórę. Aktywny cynk pomaga hamować powstawanie niedoskonałości, podczas gdy wyciąg z cytrusów działa antybakteryjnie i odświeżająco.
Sugerowana cena detaliczna:       13,49 PLN        Poj. 150 ml

•    UNDER TWENTY MEN ANTI! ACNE Krem nawilżająco - matujący
Dzięki innowacyjnej kompozycji substancji nawilżająco – matujących i przeciwtrądzikowych, krem odpowiednio pielęgnuję męską skórę z niedoskonałościami. Zawarte w formule kosmetyku algi wpływają regulująco na wydzielanie sebum, pomagają zapobiegać procesom zapalnym oraz zmniejszają tendencję do powstawania niedoskonałości. Cząsteczki MICRO-matujące pochłaniają nadmiar sebum, nadając skórze matowy wygląd, podczas gdy Allantoina wygładza i zmiękcza.
Sugerowana cena detaliczna:       14,99 PLN        Poj. 50 ml

 


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar