2012-09-25

MOTOKOBIETA

Dodatek do ochrony filtra DPF

Borykasz się z problemem blokowania filtra cząstek stałych? Drodzy Kierowcy! Liqui Moly i tym razem ma dla Was rozwiązanie!


Bardzo często użytkownicy samochodów wyposażonych w silniki Diesla oraz filtr cząstek stałych DPF borykają się z problemem zablokowania filtra cząstek stałych. Problem ten pojawia się często w pojazdach, które poruszają się w ruchu miejskim na krótkich odcinkach. Wówczas sadza, gromadząca się na powierzchni filtra, nie może ulec spaleniu i blokuje filtr cząstek stałych, co wiążę się z kosztownymi naprawami.


Drodzy Kierowcy! Liqui Moly i tym razem ma dla Was rozwiązanie! Dodatek do ochrony filtra DPF
(art. nr 5148) to bardzo skuteczny dodatek zmniejszający tworzenie się sadzy, a tym samym przedłużający żywotność filtrów cząstek stałych stosowanych w silnikach wysokoprężnych. Dodatek do ochrony filtra DPF zapewnia optymalne spalanie paliwa, zmniejszając produkcję sadzy, co ogranicza emisję szkodliwych spalin.


Produkt może być stosowany we wszystkich pojazdach z silnikiem wysokoprężnym wyposażonych w filtr cząstek stałych, o ile nie są one już wyposażone w elektronicznie sterowany system dozowania dodatków podczas tankowania służący regeneracji filtra, co ma miejsca np. w przypadku pojazdów marki Citroen czy Peugeot. Dodatek do ochrony filtra DPF należy dodawać do paliwa bezpośrednio przed tankowaniem co 2.000 km. Zawartość pojemnika wystarcza na 75 litrów oleju napędowego.

Ważna wskazówka: należy unikać przedawkowania oraz stosowania jednocześnie z preparatem Diesel Russ-Stop – Stop dymieniu
(nr art. 8340).
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar