2012-09-24

Twarz

Odkryj piękno natury z kosmetykami Eco Line od Clareny

Dla Clareny ekologia to troska zarówno o to, co znajduje się we wnętrzu kosmetyku jak i o to, co na zewnątrz. Opracowana przez nią nowa seria Eco Line łączy nie tylko produkty stworzone w 100% z naturalnych, starannie wyselekcjonowanych składników, ale również innowacyjne opakowania z systemem TAG, które podlegają recyklingowi.
 To, co wewnątrz
Bezzapachowe, pozbawione barwników i tradycyjnych konserwantów, w 100% naturalne kosmetyki Eco Line firmy Clarena gwarantują skuteczną i bezpieczną pielęgnację dla każdego rodzaju skóry. Nawet tej bardzo wrażliwej, ze skłonnością do alergii i atopii, czy po zabiegach dermokosmetycznych. Dzięki kompleksowi roślinnych komórek macierzystych G-Cell w naturalny sposób stymulują odnowę naskórka. Chronią też przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników i czynników atmosferycznych. Dodatkowo zawarty w kremie składnik Antileukine 6 łagodzi podrażnienia i pomaga w odzyskaniu właściwego poziomu wrażliwości skóry. W skład linii wchodzi Krem z Roślinnymi Komórkami Macierzystymi do codziennej pielęgnacji twarzy oraz Krem pod Oczy z Roślinnymi Komórkami Macierzystymi do nadwrażliwej skóry wokół oczu. Kosmetyk ten został wzbogacony innowacyjnym składnikiem Aldavine™5x, który w znacznym stopniu zmniejsza cienie i obrzęki.

I to, co na zewnątrz

Podlegające recyklingowi opakowania stwarzają możliwości połączenia dbałości o skórę z troską o środowisko. Po zużyciu kosmetyku każdą z buteleczek w bardzo łatwy sposób można podzielić na część plastikową i szklaną, dzięki czemu mogą być poddane recyklingowi. Dodatkowo opakowanie posiada system uniemożliwiający otwarcie buteleczki z produktem w środku. Kosmetyk jest więc szczelnie zamknięty i chroniony przed wnikaniem bakterii, mikroorganizmów, kurzu czy brudu, a jego dozowanie odbywa się bez udziału powietrza. Te innowacyjne opakowania, nagrodzone  zostały międzynarodowym certyfikatem EcoCert i okrzyknięte „opakowaniem odpowiedzialnego recyklingu”.
Wspólnie dbamy o ekologię!

Dla każdego, kto tak jak Clarena dba o środowisko, firma przygotowała specjalną promocję. Za zwrot 2 pustych opakowań po produktach z serii Eco Line, Krem z Roślinnymi Komórkami Roślinnymi o pojemności 30 ml gratis.


Krem pod Oczy z Roślinnymi Komórkami Macierzystymi

Nowy krem pod oczy z serii Eco Line marki Clarena został stworzony by skutecznie pielęgnować nawet bardzo wrażliwą i skłonną do alergii skórę. Skomponowany wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych składników pochodzenia naturalnego, w 100% bezzapachowy kosmetyk nie zawiera barwników ani konserwantów. Dzięki kompleksowi roślinnych komórek macierzystych G-Cell wspomaga odnowę naskórka, a zawarty w nim składnik Antileukine 6 hamuje powstawanie stanu zapalnego i zmniejsza ryzyko podrażnień skóry. Oleje roślinne, naturalna betaina i skwalen wzmacniają barierę lipidową gwarantując optymalne nawilżenie i odżywienie skóry, natomiast innowacyjny składnik Aldavine™5x i kofeina pobudzają mikrocyrkulację, redukują cienie i obrzęki pod oczami. Dodatkowo specjalnie zaprojektowana buteleczka chroni kosmetyk przed wnikaniem bakterii, mikroorganizmów, kurzu czy brudu, a jego dozowanie odbywa się bez udziału powietrza. Te innowacyjne, nadające się do recyklingu, opakowania nagrodzone zostały międzynarodowym certyfikatem EcoCert.

Pojemność: 15 ml., Cena: 84 zł.

Krem z Roślinnymi Komórkami Macierzystymi

Jest bezzapachowy, nie zawiera barwników ani konserwantów, za to w jego składzie znajdują się same naturalne składniki. Nowy krem do twarzy z serii Eco Line marki Clarena został stworzony by skutecznie pielęgnować nawet bardzo wrażliwą i skłonną do alergii, czy atopii skórę. Kosmetyk dzięki kompleksowi roślinnych komórek macierzystych G-Cell wspomaga odnowę naskórka, a zawarty w nim składnik Antileukine 6 hamuje powstawanie stanu zapalnego i zmniejsza ryzyko podrażnień skóry. Naturalna betaina, skwalen i witamina E nawilżają, odżywiają i chronią przed degradacyjnym wpływem wolnych rodników. Dodatkowo specjalnie zaprojektowana buteleczka chroni kosmetyk przed wnikaniem bakterii, mikroorganizmów, kurzu czy brudu, a jego dozowanie odbywa się bez udziału powietrza. Te innowacyjne, nadające się do recyklingu, opakowania nagrodzone zostały międzynarodowym certyfikatem EcoCert.

Pojemność: 50 ml., Cena: 132 zł.

Wszystkie kosmetyki Clareny można kupić online w Oficjalnym Sklepie Internetowym

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar