2012-09-24

Buty

Idealne szpilki na jesień

Kiedy nieubłaganie zbliża się koniec lata, każda z nas zaczyna myśleć o jesiennej garderobie. Zamiana sandałków na bardziej pełne obuwie i towarzysząca temu melancholijna, jesienna atmosfera, sprzyjają modowym eksperymentom. W tym sezonie obuwie zaskakuje pięknymi kolorami i wzorami. Najnowsze szpilki z jesienno-zimowej kolekcji „Classico è Bello!” marki PRIMAMODA, uczynią jesień nie tylko bardziej przyjazną, ale także przeniosą nas na ulice światowych stolic mody.
 
 


Czego pragną kobiety? Odpowiedź wydaje się prosta. Szpilki - bo to o nich mowa, choć są tylko jedną
z wielu jesiennych propozycji PRIMAMODA, zasługują na szczególną uwagę. W kolekcji znaleźć  można różne wzory: charlestony, peep toe czy modele bardzo klasyczne, których wspólnym mianownikiem jest włoski styl, będący mieszanką klasyki i ekstrawagancji. Wyjątkowym dodatkiem są również niebanalne detale i przyciągające wzrok ozdobne, niczym wyrzeźbione w krysztale obcasy.
Pomarańcz, czerwień, granat czy intensywny niebieski to tylko niektóre z kolorów użytych w najnowszej kolekcji marki PRIMAMODA. Miłośniczki szpilek w bardziej klasycznych odcieniach mogą wybierać w beżach, brązach czy czerni.  Jesienno - zimowy look dopełni lakierowana skóra, która jest hitem tego sezonu!

Autor tekstu:
Joanna Andrzejewska

 
Zapraszamy do galerii zdjęć.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar