2012-09-21

Dodatki

Torby na laptopa GOSHICO

Świat nieustannie pędzi naprzód i nie wystarczy jedynie dotrzymywać mu kroku. Teraz trzeba to robić w najlepszym stylu. Z wieloma nowinkami technicznymi już nie chcemy (i nie potrafimy) się rozstać. Laptopy czy notebooki często nosimy ze sobą przez cały dzień, dlatego tym bardziej zasługują na odpowiednią oprawę. Na uczelni, w pracy czy w kawiarni, torby na laptopa to dodatki potrafiące odmienić nasz wizerunek tak samo, jak modna kopertówka czy buty.

  

Oczywiście dobra torba powinna być przede wszystkim praktyczna i wygodna w użytkowaniu. Te zaprojektowane przez GOSHICO spełniają oba kryteria, a przy tym zyskują dodatkowe noty za styl i oryginalność.


Ich znakiem rozpoznawczym są przykuwające uwagę hafty w energetycznych barwach. Zapomnij o nudnych czarnych torbach z nieprzemakalnej tkaniny. Torba na laptopa GOSHICO to kobieca i stylowa alternatywa dla tego reliktu biurowej mody. W dodatku może być dopełnieniem twojej stylizacji, a nie tylko nieporęcznym przedmiotem, który chce się szybko odnieść do domu.

Każdą kolekcję filcowych torebek GOSHICO uzupełnia torba na laptopa utrzymana w tym samym.


Chociaż torby pojawiają się w różnych wariantach kolorystycznych, zawsze zachowują tą samą minimalistyczną formę. Dodatkowo, dzięki rączkom z drewna lub tworzywa i regulowanemu paskowi na ramię, są bardzo wygodne.

Charakterystyczne gęste hafty inspirowane polskim folklorem pojawiają się na torbach z czarnego, grafitowego lub jasnoszarego filcu. Za sprawą tego materiału torby na laptopa GOSHICO są nie tylko wyjątkowo lekkie, ale i przyjazne środowisku. To dlatego, że powstają z ekologicznego filcu będącego produktem recyclingu butelek PET. Kupując filcowe torby GOSHICO możesz mieć świadomość, że przy okazji robisz coś dobrego dla naszej planety.

Zapraszamy do obejrzenia tych niezwykłych toreb w naszej galerii.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (2)

sylvana (2012-09-24 11:30:37)
:)
Pokochałam   
NekropolisQueen (2012-09-21 14:35:59)
:)
Śliczne
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar