2012-09-18

Oczy

Gładka i promienna skóra wokół oczu

Pierwsze zmarszczki często pojawiają się w okolicy oczu, gdzie skóra jest cieńsza i narażona na szybsze odwodnienie. Dlatego do pielęgnacji tych obszarów twarzy powinno się wybierać wyspecjalizowane kosmetyki, które zapewnią odpowiednie nawilżenie i regenerację delikatnej skóry.

 


 

Marka La Mer proponuje dwa wyjątkowe produkty przeznaczone do pielęgnacji okolic oczu – The Concentrate i The Eye Balm Intense. Ekskluzywna formuła kosmetyków zawierająca potrójne stężenie legendarnego kompleksu The Miracle Broth™ sprawia, że w krókim czasie zmarszczki, opuchnięcia i cienie pod oczami zostają zredukowane, a optymalnie nawilżona i ukojona skóra zyskuje młodzieńczą gładkość i blask.

Ekskluzywny balsam pod oczy The Eye Balm Intense o jedwabistej konsystencji, przeznaczony jest dla kobiet, których problemem są opuchnięcia wokół oczu, podrażnienia i objawy starzenia się skóry. Luksusowy skoncentrowany krem pod oczy The Eye Concentrate jest idealnym kosmetykiem dla kobiet mających cienie pod oczami, hiperpigmentację i pierwsze zmarszczki. Każdy z produktów posiada chłodzący aplikator ze srebrną końcówką, który pobudza mikrokrążenie skóry i pozwala na lepsze wchłanianie preparatu.

 
W październiku 2012 oba produkty pod oczy LA MER dostępne będą w limitowanej edycji z podstawką, która umożliwia wygodne przechowywanie kosmetyku wraz z aplikatorem.
 
 

Komentarze (1)

dIDgCHQgfgpbCbaCS (2012-10-01 04:42:17)
VeHdRPZEPXZzdrKYP
That's a skillful asnwer to a difficult question
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar