2012-09-17

Usta

Lśniące usta w każdym świetle

Avon przedstawia sposób na usta przyciągające spojrzenia. Kolor dopasowujący się do ust, zjawiskowe lśnienie w każdym świetle oraz nawilżająca formuła – oto nowa lśniąca szminka Ultra Colour Rich. Kosmetyk dokładnie pokryje usta głęboką barwą, jednocześnie zapewniając skórze odpowiednią pielęgnację.
  


Lśniąca szminka Ultra Colour Rich nada ustom głębokiego koloru, który idealnie komponuje się ze skórą. Dzięki zawartości perełek, które odbijają światło na różne sposoby, szminka dopasowuje się do każdego odcienia karnacji.  Po zastosowaniu usta wydają się pełniejsze, a także zjawiskowo połyskują w każdym świetle. Kosmetyk wykazuje również pielęgnujące właściwości. Dzięki formule wzbogaconej witaminą E i naturalnym ekstraktem z miodu koniczynowego szminka intensywnie nawilża i odżywia usta. Pozostawia po sobie miękką i gładką skórę. Szminka o kremowej konsystencji dostępna jest w 9 klasycznych kolorach. W palecie odcienie znajdują się intensywne czerwienie, soczyste róże i ciepłe brązy.

Dostępne odcienie: Apricot Glamour, Gilded Velvet, Bronze Brilliance, Brilliant Ruby, Amethyst Sunset, Rouge Luxury, Berry Glitz, Vermillion, Pink Paparazzi

Cena regularna: 30 zł
Waga: 3,6 g

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar