2012-09-16

Twarz

Warto go mieć zawsze pod ręką

Przed Tobą piątkowy wieczór, bądź szalona sobota? Idziesz na imprezę z przyjaciółmi lub z ukochanym, ale… od kilku dni albo zaledwie kilku godzin, masz coś na twarzy, małą krostkę, która jakże niechciana, rośnie w oczach…Choć bardzo tego pragniesz, nie uda Ci się usunąć jej natychmiast, co najwyżej możesz tylko dyskretnie ją zamaskować.
Zanim jednak nałożysz kolejną warstwę pudru, koniecznie wysusz „swój mały problem”, by prędzej się goił i szybciej zniknął z Twojej twarzy. Świetny, sprawdzony produkt, który warto zawsze mieć w torebce działający przeciwzapalnie Żel Ti® Dr Beta, likwiduje krosty, wypryski i stany zapalne skóry. Preparat stosujesz punktowo na zmienione miejsca. Idealnie się wchłania, nie musisz go zmywać, a wygodne maleńkie opakowanie schowasz bez problemu nawet w kieszeni. Możesz używać żelu wielokrotnie w ciągu dnia w miarę potrzeby w każdych warunkach! Ma piękny, świeży, ziołowy zapach, a do tego jest całkowicie naturalny – zawiera australijski olejek drzewa herbacianego, który od lat uważa się za jeden z najsilniejszych środków bakterio-, grzybo- i wirusobójczych.

Jeśli polubisz ten „herbaciany” produkt możesz wypróbować inne preparaty z przeciwtrądzikowej serii Ti®. Świetny tonik, którym przemywasz skórę dwa razy dziennie, a także Betamix Ti®, mieszankę olejków eterycznych, doskonałą do kąpieli, kompresów i parówek w kominku aromaterapeutycznym. Kilka kropli dodanych do wanny z ciepła wodą zapewni Ci nie tylko odprężającą, pachnącą kąpiel, ale i gładką, pozbawioną niechcianych problemów skórę.

A kiedy dopadnie Cię jakże nielubiana przez wszystkich, i bardzo uciążliwa opryszczka wykorzystaj cudowną moc olejku drzewa herbacianego i jedną jego kroplę nanieś na wacik a następnie przykładaj kilka razy dziennie na wyprysk, unikając zwilżania warg po zabiegu. Mała buteleczka olejku wystarczy na długo i co najważniejsze możesz ją mieć zawsze przy sobie.

Pamiętaj jedynie, aby kupować zawsze produkty najwyższej jakości, certyfikowane, aby nie szkodziły a leczyły Twoją skórę!

DR BETA

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar