2012-09-12

Kolekcje ubrań

Moodo. Jesień 2012 Back to School

Nic nie poprawia humoru lepiej niż nowy, fajny ciuch. A humor poprawiać trzeba skoro mowa o końcu wakacji. Projektanci Moodo wychodzą naprzeciw oczekiwaniom dziewczyn i młodych kobiet, które po wakacyjnym lenistwie ruszają na zajęcia.
 


W najnowszej kolekcji Moodo znajdziemy wiele modeli idealnych na ten czas, czyli wczesną jesień. Białe koszule i bluzki, miękkie rozpinane sweterki, świetnie skrojone jeansy i bardzo kobiece, obcisłe spódnice – wybór jest ogromny. Ubrania z kolekcji Moodo można łatwo łączyć ze sobą tworząc wiele nowych, interesujących stylizacji.

W kolorystyce dominują typowo jesienne barwy, ale nie ma tu mowy o nudzie! Stonowane kolory są przełamane soczystymi, wyraźnymi akcentami.

Moodo proponuje ciekawe stylizacje także w odzieży przeznaczonej do uprawiania aktywnego wypoczynku. W najnowszej kolekcji Moodo zajęcia w-fu będą jeszcze fajniejsze.

W roli modelki wystąpiła znana piosenkarka i blogerka Honorata Skarbek – Honey, która jest Ambasadorką Moodo.

Listę sklepów Moodo znajdziesz na www.moodo.pl. Moodo prowadzi także sprzedaż przez Internet pod adresem: www.sklep.moodo.pl

W tym sezonie marka przygotowała jeszcze jedną niespodziankę. W e-sklepie Moodo można już korzystać z nowoczesnego katalogu kolekcji w wersji 3D. Taka technologia umożliwia dokładne sprawdzenie wybranego modelu. Można go dowolnie obracać i powiększać. Idealnie widać każdy, najmniejszy nawet, detal. Ubrania są prezentowane na modelce. Można zatem sprawdzić jak dana rzecz prezentuje się na sylwetce.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar