2012-09-06

Paznokcie

Dobry zmywacz pierwszym krokiem do pielęgnacji paznokci

Nawilżający, perfumowany, wybielający – to tylko niektóre rodzaje najnowszych zmywaczy do paznokci. Tak, ten podstawowy, a zarazem niezbędny w każdym manicure kosmetyk, może pełnić wiele dodatkowych funkcji i sprawić, że nasze paznokcie będą zdrowe i piękne.
 

Owocowa nutka
Zapach acetonu nie musi już kojarzyć się ze zmywaniem lakieru z paznokci. Obecnie, większość zmywaczy nie zawiera już tego drażniącego składnika, a ich zapach jest całkiem przyjemny. Jabłko, truskawka, melon, tropikalny– tak pachnące zmywacze nastrajają do równie apetycznych odcieni lakierów do paznokci, a ich używanie z pewnością poprawią nam humor.
 

Balsamiczne nawilżenie
Po zmyciu lakieru skórki wokół paznokci są często przesuszone i nieprzyjemne w dotyku. By uniknąć tego efektu, warto stosować zmywacze, które w swym składzie posiadają glicerynę, witaminę E i inne składniki nawilżające. Po zastosowaniu takiego produktu, paznokcie są odżywione i doskonale przygotowane do malowania.
 

Naturalny blask
Zmywacz może mieć również funkcje wybielające.  Dzięki specjalnej formule, taki produkt usuwa wszystkie rodzaje lakierów i wybiela płytkę paznokcia przywracając jej naturalny połysk. Produkt szczególnie sprawdzi się przy zżółkniętych paznokciach, o nierównym kolorycie, które wymagają szczególnej pielęgnacji. Profesjonalna pompka pozwala na wygodne i ekonomiczne dozowanie zmywacza, którego pojemność (200ml) wystarczy na bardzo długo.
 
 

W podróży
 Nowością na rynku jest zmywacz w płatkach marki Golden Rose. Ten niewielki pojemniczek kryje w sobie 30 płatków nasączonych zmywaczem. To fantastyczne rozwiązanie dla zabieganych i idealny produkt do zabrania ze sobą w podróż. Stosując zmywacz unikniemy rozlania się płynu i nie musimy już się martwić o ilość mililitrów podczas odprawy lotniczej. Dodatkowym jego atutem jest niezwykła trwałość. Płatki nie wysychają i będą nam służyć przez wiele miesięcy. 

Komentarze (2)

NekropolisQueen (2012-09-07 11:35:39)
:)
Zazwyczaj kupują ciągle ten sam zmywacz do paznokci i przyznam, że nie zwracałam zbytnio uwagi na inne, ale jak się ma różne problemy z paznokciami, to warto poszukać takiego, który  pomoże je zwalczaćnp. osoby, które mają zżółkniętą płytkę paznokcia, bardzo ucieszy ten wybielający
youcansaveme (2012-09-07 07:55:30)
..
warto wypróbować ;-)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar