2012-09-08

Nowinki

MARINA w stylu Levis

Marka Levi’s® podążając zgodnie ze swoją filozofią Go Forth, która stawia na młodych utalentowanych ludzi nawiązała współpracę z piękną i utalentowaną polską piosenkarką  – Mariną Łuczenko.


 Doceniając niezwykły talent artystki wspiera ją w działaniach związanych  z rozwojem jej kariery. Marina to młodziutka wschodząca gwiazda, która zachwyca swoim niepowtarzalnym głosem i oryginalną urodą. Jest także uznawana przez wielu za ikonę stylu młodego pokolenia w Polsce. Nowa kolekcja Levi’s® jesień/zima 2012/13 idealnie wpisuje się w klimat artystki oraz jej osobisty styl, będący mieszanką streetu, grunge'u i bardziej wyrafinowanej stylistyki.

Marina jest piosenkarką znaną z głośnych hitów takich jak „Electric Bass” czy „Glam Pop”. Gwiazda pokochała ostatnio denimowe stylizacje i chętnie pokazuje się w nich na koncertach, imprezach czy innych wydarzeniach. Można oglądać ją w dżinsowych szortach, kurtkach oraz sukienkach z nowej kolekcji marki Levi’s®. Artystka była także gościem specjalnym na prezentacji kolekcji Levi’s® jesień/zima 2012/13 dla stylistów i dziennikarzy, które odbyło się w maju w warszawskim Instytucie Teatralnym. Marinę można było zobaczyć w dwóch 'odsłonach': na żywo podczas mini recitalu oraz na ogromnym ekranie prezentującą nową kolekcję Levi's®. Marina w roli bohaterki  urzekającego filmu holograficznego zaprezentowała to, co najważniejsze w damskiej linii Levi's® - można było ją oglądać w dziewczęcych sukienkach, seksownych szortach, czy bardziej luźnej stylistyce à la 'boyfriend jeans'.


Kobieca kolekcja Levi’s® jesień/zima 2012/13 to przede wszystkim wyrafinowany styl z zachowaniem tego, co od lat najlepsze w Levi's®. Ten sezon należy do wszystkiego co kobiece – materiałowe sukienki, eleganckie koszule oraz spodnie z rozszerzaną nogawką. Tej jesieni marka Levi’s® stawia na detale i niebanalne wykończenia. W stylizacjach Mariny nie mogło zabraknąć hitu nadchodzącej kolekcji Levi's®, czyli rozszerzanych dżinsów Boocut Skinny!
 


 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar