2012-09-02

Pielęgnacja ciała

Emulsja do higieny intymnej Venus dla kobiet w ciąży i po porodzie

Ciąża oraz czas po porodzie to moment, kiedy każda kobieta powinna szczególnie zadbać o swoje zdrowie. Uwagę warto zwrócić nie tylko na dietę, czy opiekę lekarską, ale także na pielęgnację okolic intymnych.
 

 


Ze względu na zaburzenia gospodarki hormonalnej wzrasta ryzyko infekcji dróg rodnych oraz moczowych. W takiej sytuacji pomocna okaże się delikatna emulsja do higieny intymnej marki Venus z ekstraktem z grapefruita i olejem arganowym.

W okresie ciąży oraz zaraz po porodzie, kobiety w większym stopniu narażone są na zakażenia i infekcje pochwy. Jest to spowodowane zmianą poziomu pH z kwaśnego na zasadowy.  Emulsja do higieny intymnej Venus  pomaga utrzymać właściwą florę bakteryjną miejsc intymnych, łagodzi podrażnienia oraz zapewnia wilgotność i natłuszczenie skóry. Zawarty w niej kwas mlekowy wzmacnia naturalną barierę ochronną dróg rodnych, alantoina nawilża, a alej arganowy regeneruje i przyspiesza gojenie. Dzięki zawartości ekstraktu z grapefruita oraz olejku z trawy cytrynowej preparat hamuje wzrost bakterii.

Cena: ok. 5,80 zł
Pojemność: 250 ml

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar