2012-09-02

Dodatki

Modny gadżet – kłódka marki Yale

Kłódka nie musi być standardowa i nudna. Ciekawa forma zamknięcia szafki, torby czy bagażu podróżnego może także podkreślać osobowość i nieszablonowość właściciela. W ofercie firmy Yale znajdziemy szereg modeli w różnych kształtach i kolorach, zgodnych z aktualnymi trendami.

 

 
Firma Yale stworzyła grupę kłódek specjalnie dla potrzeb młodych ludzi. Produkty z tych kolekcji charakteryzują się oryginalną kolorystyką i nietypowymi kształtami. Pozwalają z jednej strony na pokazanie własnego stylu, z drugiej zaś porządnie zabezpieczają. Kłódki mają cynkowy korpus i kolorową powłokę, ich otworzenie następuje przez ustawienie kodu na zamku szyfrowym. Produkty są perfekcyjnie przystosowane do wykorzystania przy szafkach ubraniowych, tornistrach czy bagażach.

Fuksja czy modne pastele?

Kłódka w kształcie piłki, nowoczesna czerń czy delikatny róż? Kolekcja Party Girl to linia, w której znajdziemy produkty o kolorach różowym, zielonym, fioletowym i fuksji. Fashion Dreams z kolei to modny pastelowy róż, niebieski, a także fuksja. Dla mężczyzn świetne będą kłódki o technicznym, nowoczesnym wyglądzie z kolekcji Street Style, Active Style lub ta, o wyglądzie piłki nożnej. Oryginalne, pozwalające na wyróżnienie się w tłumie, a także szybkie odnalezienie swojej szafki czy bagażu wśród innych. Świetne nadadzą się także na prezent.

Cena (brutto): 12,99 zł
 
Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar