2012-09-02

Pielęgnacja ciała

EVELINE COSMETICS sponsorem MTV Pożegnanie Lata 2012

23 sierpnia w warszawskim klubie H2O można było zobaczyć logo Eveline Cosmetics, marki kosmetycznej znanej i cenionej w ponad 70 krajach świata. Już po raz kolejny ten największy polski producent kosmetyków uczestniczy w sponsorowaniu wydarzeń kulturalnych. Tym razem Eveline Cosmetics była jednym ze sponsorów imprezy MTV Pożegnanie Lata 2012 – wieczoru muzycznego  zorganizowanego przez telewizję MTV oraz sieć MTV Mobile. To jedno z niestandardowych działań, w które firma zaangażowała się w ciągu kilku ostatnich miesięcy.
Podczas wieczoru można było zobaczyć gwiazdy sceny muzycznej i osoby z pierwszych stron gazet. Firma Eveline Cosmetics zaprezentowała przybyłym gościom swe produkty w specjalnie przygotowanych kosmetycznych niespodziankach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się nowości kosmetyczne, prezentowane przez hostessy.

Wśród obecnych gwiazd byli m.in. Marina Łuczenko, Ewa Farna, Iwona Węgrowska, Doda z Dżagą i Błażejem Szychowskim, Michał Szpak, Magda Femme, Candy Girl, Ewa Wojtasik i Tomasz Lubert, Ola Szwed, Michał Lesień, Mandaryna.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar